Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Studie z roku 2004 publikovaná v časopise European Journal of Preventive Cardiology zjistila, že lidé, kteří cvičili v době, kdy jedli, měli tendenci zhubnout dvakrát více než ti, kteří byli aktivní ráno, večer nebo náhodně během dne.

Tento efekt denní doby může být vedlejším produktem hormonů hladu – například glukagonu a ghrelinu – které se uvolňují, reduslim dr max když máme hlad a vrcholí před jídlem, reduslim dr max a ne v době, kdy jíme. Jak uvádějí autoři studie, výzkumy ukazují, že zvýšení koncentrace hormonů je spojeno se zvýšeným pocitem hladu a delším příjmem potravy.

“Když cvičíte každý den ve stejnou dobu, může to způsobit, že jste bdělejší, protože se soustředíte na trénink,” vysvětluje reduslim dr max. Lea Odegardová, reduslim dr max certifikovaná sportovní dietoložka a certifikovaná členka poradního sboru FITNESS, která toto téma konzultovala pro The New York Times. “To může usnadnit ignorování hladu.”

Ať už tedy cvičíte ráno, v době oběda nebo před spaním, reduslim dr max snažte se zařadit nějaký druh cvičení pět až šest dní v týdnu a zařaďte ho do svého pravidelného programu.

Další tipy a triky pro cvičení, které vám pomohou zvýšit kondici, najdete v těchto 15 způsobech, reduslim dr max jak se dostat do kondice a nakrmit se.

Nebo se obraťte na tyto odborníky, kteří s vámi budou spolupracovat, abyste si lépe vytvořili pravidelný návyk na cvičení:

CNBC Bohatý národ pracuje na každodenním cvičení

Buďte v práci aktivní, i když nemusíte nutně cvičit. “Když celý den sedíte v kanceláři a nepotíte se, není to pro vaše tělo dobré,” vysvětluje Odegard. “Snažte se každou hodinu vstát a hýbat se.”

Zároveň však varuje, že celodenní práce u stolu bez nějaké formy fyzické aktivity může vést k problémům se zády a dokonce k depresím. “Je důležité, abyste nenamáhali záda a ramena. Pokud se dostanete k psacímu stolu a potřebujete se hýbat,” říká, “dělejte to tak, abyste své tělo nezatěžovali.”

2. Buďte chytřejší než vaše omezující přesvědčení

Většina z nás má pravděpodobně myšlenky na to, že by naše váha, kondice, zdravotní stav nebo fyzická kondice mohly být lepší. A většina z nás má pravděpodobně nějakou představu o tom, jaká by mohla být naše ideální váha.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *