Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

V tuto chvíli není žádným tajemstvím, že nejrychlejší způsob, jak zhubnout – což nemá nic společného s kaloriemi nebo dietou – je kvalitní trénink. Výsledky některých studií ukazují přímou úměru mezi vaším BMI a množstvím kalorií, které spálíte při fyzické aktivitě.

Pro ty, reduslim original kteří dávají přednost línému řešení, reduslim original je množství kalorií, které musíte každý den spálit, abyste zhubli, poměrně snadné vypočítat na základě vaší výšky, hmotnosti a úrovně aktivity: Vynásobte svou hmotnost v librách číslem 14 a pak toto číslo vydělte počtem kalorií v jedné libře (nebo kilogramu). Od tohoto čísla odečtěte 500 kalorií a získáte počet kalorií, které musíte spálit, abyste zhubli.

Pokud například měříte 165 kg a spálíte 2 000 kalorií denně, budete muset denně vykonávat dvě hodiny fyzické aktivity, abyste zhubli.

Pokud jde o fyzickou aktivitu, máme dvě možnosti: Cvičení a náhodné cvičení.

Cvičení: To je to, co se buduje a spaluje.

Pokud patříte mezi sportovní krysy, víte, že v posilovně pravděpodobně cvičíte docela rádi, Reduslim original ale nemusí trvat dlouho a pocítíte ztrátu motivace. Dostat se do rutiny – a vydržet u ní – vyžaduje čas. Ale také to vyžaduje odhodlání.

“Tolik lidí si cvičení ztotožňuje s posilováním,” říká Sara Hartová, vedoucí trenérka sportovní medicíny v New York Presbyterian Weill Cornell Medicine.

“To je v pořádku, protože pokud se věnujete posilovně, děláte mnohem víc. Ale pokud vás to nebaví nebo to není vaše parketa, může to být další návyk, který budete muset změnit.”

Cvičení si můžete najít i v průběhu dne, reduslim original například se o polední pauze vydat na svižnou procházku nebo se přidat ke komunitní skupině chodců. Další možností je např: Zkuste si najít kamarádku, reduslim original která ráda chodí, a zjistěte, zda by byla ochotná se s vámi scházet na každodenní procházky. Hartová však radí: “Spíše než o nový návyk se snažte z něj udělat rutinu, kterou už děláte – a pokud ji ještě neděláte, najděte způsob, jak s ní začít.”

A zatímco mnozí z nás mají poměrně specifické cvičební postupy, Hart říká, že

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *