Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Cvičení byste měli věnovat stejnou dobu každý den,” říká doktorka Janet Lordová, spoluautorka studie a odborná asistentka psychologie na univerzitě v Mississippi. “Každý má svůj vlastní rozvrh a pracovní dobu, a to je v pořádku. Ale pokud musíte cvičit v určitou dobu, může to být připomínka, abyste vybočili ze svých rutinních zvyklostí a zkusili něco nového.”

Další nápad: Je to sice nesmysl, redu slim ale důsledné cvičení každý den v týdnu vám může pomoci nakopnout hubnutí. Studie z roku 2017, publikovaná v časopise PLOS One, redu slim (https://cz.reduslim.health) zjistila, že cvičenci, kteří dodržovali stejný rozvrh, redu slim měli o 45 % vyšší úspěšnost při hubnutí než ti, redu slim kteří necvičili. Navíc se to mnohem snáze řekne, než udělá. Vědci však uvedli, že pokud u toho vydržíte, vaše tělo se přizpůsobí a vy dosáhnete svých cílů v hubnutí rychleji.

Lord řekl, že cílem není vždy jen zhubnout; pokud chcete dosáhnout svého nejzdravějšího těla, může vám cvičení pomoci nejen při dosahování cílů v oblasti hubnutí. Když začnete cvičit, pravděpodobně nepocítíte okamžité změny, ale podpoříte své tělo a udržíte si zdravý krevní tlak a srdce.

“Naše tělo potřebuje stres, aby fungovalo,” řekl Lord. “Je to dobrý způsob, jak stres zvládat. Náš životní styl je v dnešní době tak aktivní a stresující. Cvičení je od toho krokem zpět.”

Cvičení může být také tak jednoduché jako 15 minut rychlé chůze třikrát týdně, řekl Ed Whitmer, lékař a spoluzakladatel společnosti From Rags to Androids ve Stevens Pointu, redu slim WI. Nepodceňujte sílu 15 minut denně.

“Možná budete překvapeni, jak často vás zastihne dopravní zácpa, nebo to prostě není nejrušnější ráno či nejmizernější den v týdnu,” řekl. “Když začnete s cvičebním programem, budete překvapeni, jak často se vám podaří vměstnat do 15 minut aktivity.”

Foto: Mario Tama/Getty Images

Dodal, že plánování jídla a nakupování potravin mohou být dobrými způsoby, redu slim jak si cvičení usnadnit.

“Pokud žijete od výplaty k výplatě, nemůžete být příliš šetrní – nebo

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *