Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Getty Images

“Cvičení příliš blízko jídla může způsobit, že se budete cítit pomalí a nepříjemně, protože vaše tělo počítá s tím, že po jídle bude odpočívat a přizpůsobí se nižšímu energetickému příjmu,” říká doktorka Karen Budwigová, RD, autorka knihy The Fat Burning Kitchen. “Nakonec jsou to naše stresové hormony, které se spustí, pokud opravdu cvičíme příliš blízko jídla,” říká.

“Je velmi důležité nevynechávat cvičení, abyste se nedostali na vrchol stresu a nevyhořeli.”

Ženy by měly cvičit alespoň 45 minut alespoň třikrát týdně, reduslim cena zatímco muži by měli cvičit alespoň 30 minut každých pět až šest dní, říká. To zahrnuje silový trénink nebo silově vytrvalostní cvičení, jako jsou dřepy, výpady a kliky.

Budwigová také říká, že pokud chcete zhubnout, je nezbytné dodržovat stravovací plán. A je důležité, abyste během cvičení nevynechávali jídlo.

“Buďte k sobě upřímní: Pokud cvičíte 30 minut a v polovině cvičení přestanete a budete cvičit 15 minut před jídlem, téměř si znemožníte hubnutí, protože jste nedali tělu dostatek času na rekalibraci na nižší energetický příjem,” říká.

“Bez ohledu na úroveň vaší kondice je potřeba čas, abyste spotřebovali méně kalorií a spálili více energie.”

Před zahájením jakéhokoli dietního nebo cvičebního programu nebo užíváním jakéhokoli doplňku stravy se vždy poraďte s kvalifikovaným zdravotníkem. Obsah našich webových stránek slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům a nemá sloužit jako lékařské doporučení nebo nahrazovat vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. #Sec19

**Doplňkový soubor 1: Doplňkový obrázek S1.** Western blotová analýza proteinů těchto dvou vláken (rozpustných a nerozpustných) po rozkladu alkalickou proteázou. Šipky na obr. [1](#Fig1)ref-type=”fig”A označují podíl analyzovaných proteinů z myofibrilární proteinové frakce. Gely byly provedeny za stejných podmínek. **Doplňkový soubor 2: Doplňkový obrázek S2.** (A–C) Kvantifikace barvení HA na membráně myotub v posledních 24 hodinách kultivace tří experimentálních skupin \[myotuby (

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *