Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Účastníci studie uváděli, že se jim snížil příjem stravy a zvýšila fyzická aktivita v době, kdy to bylo pro hubnutí nejúčinnější,” uvedl vedoucí výzkumník Dr. Joseph Fortuna, odborný asistent medicíny a preventivní medicíny na University of Connecticut a pracovník Yale School of Medicine.

Pokud jde o načasování aktivity, Fortuna uvedl, že provádí takzvanou terapii “dvakrát denně”. Pokud máte pevný časový rozvrh – navrhl, abyste ho zvolili podle přirozeného světelného cyklu – můžete spálit více kalorií prostřednictvím jediného dne cvičení, než byste jinak spálili bez jednoho z těchto období námahy.

Dr. Sarah Fieldingová, lékařka z Národního institutu pro diabetes a nemoci trávicího ústrojí a ledvin při Národním institutu zdraví, dodala, že když cvičíte, nemusí to být obrovský, tvrdý trénink.

“I pravidelné provádění krátkých intervalů s vysokou intenzitou by pravděpodobně bylo prospěšné,” řekla.

Jinými slovy, hodinový trénink rychlé chůze několikrát týdně je stejně dobrý jako dvě hodiny soustavného běhu.

Pokud jde o trénink, reduslim klíčem k úspěchu je cvičit na takové úrovni, která vám zvýší tepovou frekvenci a dostane vás do “zóny zdravé pro srdce”, řekla Fieldingová.

“Víme, že kardiovaskulární cvičení je prospěšné pro hubnutí,” řekla. “Víme také, že hubnutí s nízkou až střední intenzitou je pro většinu lidí velmi bezpečné.”

O nápady, co byste měli dělat, abyste rozproudili své srdce, není nouze.

Kickbox je skvělý, ale pokud hledáte výzvu, zábavné cvičení s nízkou intenzitou, které je zároveň dobré pro vaše srdce, zvažte pohyb v okolí vaší kanceláře (nebo v parku poblíž vašeho domova).

“Jde o to, abyste se 30 minut hýbali,” říká Fieldingová a dodává, že dobrý způsob, jak zůstat aktivní, je také rychlá chůze nebo běh na místě.

Nebo vyzkoušejte toto půlhodinové cvičení jógy, které spojuje některé cviky z jiných zdraví prospěšných aktivit, jako jsou například aktivity s váhou, které stimulují růst kostí. Jen se ujistěte, že po cvičení strávíte alespoň několik minut běháním, protože posilovací cvičení je pro kosti také prospěšné.

Pokud

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *