Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Účastníci náhodně zařazení do ranní skupiny cvičili po dobu dvou týdnů v 10 hodin dopoledne, zatímco účastníci večerní skupiny cvičili v 18 hodin. Lidé zařazení do kontrolní skupiny do posilovny prostě nechodili – místo toho měli za úkol sledovat video s cvičením na přenosném zařízení.

Vědci zjistili, že obě skupiny, které cvičily ráno i večer, během studie zhubly podobně, ale po osmi týdnech studie skupina cvičící večer opět přibrala více než ti, kteří cvičili ráno. Toto zjištění zřejmě vycházelo z biologického, nikoliv behaviorálního důvodu – to znamená, že vaše tělo neví, reduslim v kterou denní dobu chodíte do posilovny.

Výzkumníci spekulovali, že by to mohlo být způsobeno tím, že večer se váš metabolismus zpomaluje a večerní cvičení pomáhá spalovat další kalorie později v noci. Jedno je jisté: pokud chcete spálit více kalorií, cvičte ráno. Tak budete v kondici a připraveni vyrazit do posilovny, když budete potřebovat cvičit.

Už žádné zákusky (po celý den)

“To, co si většina lidí myslí, že je dokonalá dieta na hubnutí, [není] vůbec reálné.”

Při dnešním náročném životním stylu je těžké si představit, že by stravování za účelem hubnutí mohlo být prací na 24 hodin, ale je důležité začít den hned ráno vydatnou snídaní, tvrdí vědci ve studii publikované v dubnu 2018 v časopise Appetite.

Vědci tvrdí, že vzhledem k tomu, že lidé mají tendenci jíst kolem deváté hodiny ranní, je začátek dne dobrou snídaní zásadní pro to, aby později během dne neměli chuť na cukr, což by mohlo vést k dalším chutím.

Zjistili, že tato jednoduchá změna jídelníčku (na rozdíl od diety, která omezuje pouze určité časové období) může lidem pomoci zhubnout více, než kdyby jedli celý den.

Závěr: Možná si myslíme, že dezert prostě nemůžeme vynechat, ale klíčem k hubnutí není jen “jíst méně”, ale také “jíst vyvážená jídla”. A to znamená začít den zdravou snídaní.

Už žádné svačiny (pokud se nesnažíte zhubnout)

“Mnoho lidí má

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *