Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Když si večer dám velkou svačinu, vím, že ráno nevstanu a nesnídám,” říká Cynthia Sass, RDN, poradkyně pro klinickou výživu a autorka knihy Tajemství hubené mámy.

Když cvičíte, “existuje cirkadiánní rytmus vašeho metabolismu,” dodala Sass. “Váš metabolismus je nejnižší večer. … Takže když cvičíte v noci, vaše tělo je schopno spalovat kalorie efektivněji.”

Navíc, řekl Sass, “nejlepší doba pro trávení je před spaním.”

Zde jsou další tipy odborníků na hubnutí v režimu:

Snídejte každý den. To je samozřejmost, která prokazatelně pomáhá hubnutí. Studie v časopise Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics zjistila, že lidé, kteří snídají snídani vhodnou pro hubnutí, spotřebují během dne asi o 200 kalorií méně než ti, kteří ji vynechají. Co je nejlepší: reduslim original Sáhněte po ovoci – zejména po vodním melounu, protože má nízký obsah cukru. Kromě toho zvýšíte pocit sytosti a udržíte si déle stabilní hladinu cukru v krvi. A co je nejdůležitější, váš metabolismus se po ránu prudce zvýší.

Cvičení po velkém jídle, kterému se říká “efekt pyžamové párty”, může být kontraproduktivní. Může být lákavé vyrazit do posilovny, ale podle Sasse vám to nepomůže spálit nadbytečné, pomalu se trávící jídlo.

Místo toho cvičte před jídlem. Sass upozornil, že studie ukázala, že ti, kteří před jídlem cvičili, spálili o 23 kalorií více než ti, kteří necvičili. Odborníci doporučují zaměřit se na cvičení 10 až 20 minut před jídlem, abyste dosáhli metabolické odezvy.

Jezte hodně vlákniny, ne příliš mnoho cukru. Nedávný výzkum ukázal, že konzumace cukru může zvýšit hladinu inzulinu, hormonu, který tělu říká, aby ukládalo nebo ukládalo tuk. Ale nadbytek vlákniny – v ovoci, zelenině, ořechách a fazolích – může tento účinek potlačit. Sass doporučuje zaměřit se na tři až pět porcí vlákniny denně a konkrétně jíst ovoce k snídani nebo dopolední svačině. Vláknina také pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi po celý den.

Zvažte přidání většího množství fazolí. Výzkum ukázal, že lidé, kteří každý den sní porci luštěnin (fazole, čočka, hrách a sója), spálí více kalorií než lidé, kteří je nejedí.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *