Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Harvardští vědci zjistili, že u dospělých, kteří denně cvičí 60 a více minut (což odpovídá rychlé chůzi pro ty, kteří nejsou v kondici), se riziko předčasného úmrtí snížilo o 33 %. Tyto výsledky platily i pro ty, kteří měli v rodině srdeční onemocnění nebo v minulosti trpěli obezitou, cukrovkou či rakovinou.

Chcete-li zhubnout a dlouhodobě si váhu udržet, musíte upravit svůj životní styl. To znamená vyřadit z jídelníčku nezdravé potraviny a sladké nápoje a jíst vyváženou stravu složenou z ovoce, zeleniny, libových bílkovin, zdravých tuků a celozrnných výrobků a omezit alkohol a přidané cukry. Znamená to také pravidelné aerobní cvičení, například rychlou chůzi, na úrovni, která je náročná, ale ne příliš zatěžující. To znamená, že pokud chcete zhubnout 10 kg, měli byste se snažit chodit každý den asi hodinu svižným tempem.

Všechny nejlepší rady, jak zhubnout a udržet si váhu, najdete v našich základních průvodcích:

Co nejíst

Maso, reduslim dr max zejména červené, může mít skutečně poměrně vysoký obsah nasycených tuků a kalorií. Lepší jsou pro vás rostlinné zdroje bílkovin, jako jsou fazole, luštěniny, čočka, tofu a tempeh. Kuřecí maso, ryby a libové kousky červeného masa jsou na nízkém stupnici obsahu tuků a kalorií, ale vepřové sádlo a kůže mohou obsahovat neuvěřitelných 550 kalorií na 3,5 unce.

Naopak nezpracované nízkotučné mléčné výrobky, včetně mléka, sýrů, jogurtů a kefíru, patří k nejlepším zdrojům vápníku. Ovoce a zelenina jsou také plné živin, které podporují hubnutí.

Co jíst

Podle doktorky Jennifer McManusové, lékařky rodinného lékařství ve společnosti Kaiser Permanente, která se podílela na vypracování tohoto plánu, jsou potraviny v našem základním stravovacím plánu jednoduché, snadno připravitelné a cenově dostupné. Plán je ve skutečnosti téměř zcela bez zpracovaných potravin, přídatných látek, umělých sladidel a sodíku, podotýká.

Gail Matthewsová, BSN, RN, dietoložka z UCSF Weight Management Center v San Francisco General Hospital, říká, že plán je “chytrý a vyvážený”. Neexistují žádné potraviny, které by byly označeny jako zakázané. “To, že je potravina na seznamu, neznamená, že ji nemůžete jíst,” říká Matthewsová. “Můžete si ji připravit tak, abyste ji mohli jíst.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *