Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Výzkumníci sledovali 1 407 dospělých ve věku 25 až 65 let po dobu šesti let. Většinu (93,1 %) tvořily ženy a většinu běloši nebo bělošky (55,6 %). Během celé studie 686 účastníků přibralo na váze, zbytek si váhu buď udržel, nebo ji snížil.

Po třech letech bylo méně pravděpodobné, že účastníci, jejichž hmotnost odpovídala “normálu”, během následujících tří let přibrali nebo výrazně přibrali.

“Toto zjištění podporuje význam cvičení v prevenci přibývání na váze,” napsali vědci ve svém prohlášení. “Vzhledem k tomu, že chronická onemocnění zatěžují veřejné zdraví, hledají vědci způsoby, jak přibývání na váze předcházet.”

Tipy na hubnutí pro starší ženy

Zdá se, že sociální média mají ve zvyku prohlubovat nejistotu o svém těle, ale nejvýznamnější čas strávený na sociálních sítích je kolem snídaně a večeře. Zkraťte čas strávený procházením svého kanálu a zkontrolujte čas, než půjdete spát.

Vidíte? Říkali jsme vám to.

Extrakt ze zeleného čaje obsahuje epigalokatechin-3-gallát, o kterém je známo, že zvyšuje aktivitu hormonů štítné žlázy, snižuje tukovou hmotu a tělesnou hmotnost a snižuje rizikové faktory metabolických a kardiovaskulárních onemocnění, uvádí Společnost pro obezitu.

Výzkum publikovaný v časopise Obesity naznačuje, reduslim cena že pití zeleného čaje může způsobit úbytek hmotnosti a že za to může být zodpovědná sloučenina obsažená v zeleném čaji (epigallokatechin-3-gallát neboli EGCG).

V jiné studii účastníci, kteří konzumovali extrakt ze zeleného čaje, ztratili více břišního tuku ve srovnání s placebem. A v další studii se u lidí, kteří užívali doplňky stravy s EGCG, zvýšila svalová hmota ve srovnání s placebem.

To znamená, že víme, že se zeleným čajem můžete zhubnout, a je pravděpodobné, že kofein a/nebo některé další živiny v nápoji mohou být hlavním faktorem, který k tomu přispívá.

Zelený čaj má však i některé nevýhody. Zelený čaj sice může pomoci při hubnutí, ale podle Med.

8 fotografií, které dokazují, že cvičení nevypadá dobře

Přidat do svého cvičení trochu kardia? Pak omezte sacharidy. Výlet je vždycky skvělý trénink, ale je lepší, když se obejde bez bramborových lupínků a dalších potravin plných energie.

Ve studii z

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *