Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Výzkum provedený na Torontské univerzitě zjistil, že jedním z nejlepších způsobů, jak spalovat břišní tuk, je jednoduše otevřít ústa do větší šířky, když popíjíte sklenici vody. Nedělejte to však, pokud jste nachlazení nebo máte chřipku, protože otevření úst dokořán může být škodlivé pro váš krk.

Jak rychle zhubnout přirozenou cestou

Jak spalovat břišní tuk

16/15 liber – 8 týdnů – Fit Day.

“Jistě, snídáme, ale bez ranního cvičení se kalorie jednoduše ukládají jako tuk. Po ranním kardiu se však tělo cítí tak dobře, že vás přepadne hlad a nechce se vám sahat po vteřinách.” Jaké jsou vaše pocity po kardiu? – Jack Chan, ředitel fitness.

Každodenní snídaně “se v průběhu let stala zásadní změnou životního stylu,” říká doktorka Tanya Zuckerbrotová, profesorka medicíny na David Geffen School of Medicine na UCLA.

“Snídání je spojeno se zvýšeným příjmem potravy během zbytku dne, což nebylo zjištěno u těch, kteří snídani vynechávali,” uvedla pro Health.

Snadné způsoby, jak přirozeně rychle zhubnout

Jedna studie zjistila, že konzumace snídaně (potravin bohatých na bílkoviny, reduslim cena jako jsou vejce, cereálie s mlékem nebo jogurt s ovocem) může lidem pomoci sníst v průběhu dne méně kalorií a zároveň se cítit déle sytí.

Tipy, jak rychle zhubnout

Abyste dosáhli výsledků, měli byste také dbát na to, abyste cvičení prováděli v určitém tempu (což znamená, že se stále pohybujete, ale nikdy nestojíte dlouho na místě) – nemůžete například provádět rychlostní trénink. Dobře zvládnuté cvičení také spaluje více kalorií než samotný silový trénink, a proto zjistíte, že nejlepší cvičební programy kombinují silové a kardio cvičení.

A konečně, pokud cvičíte kardio, ujistěte se, že tak činíte ve vzpřímené poloze. Stejně jako se při zvedání činek v posilovně používají vodorovné pohyby s činkami, provádění kardio cvičení ve vodorovné poloze posiluje břišní svaly. Při cvičení v předklonu hrozí větší riziko přetrénování, protože tuk na břiše, na který se zaměřujete, se ve skutečnosti nachází mezi pasem a boky, na rozdíl od břišních svalů.

Kardio cvičení posiluje také svaly nohou a tyto svaly nechcete přetrénovat, protože si je můžete snadno poranit, pokud nebudete provádět správnou formu. Pokud někdy pocítíte bolest ve svalech na

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *