Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Jak vidíte, nemusíte omezovat svůj jídelníček ani utrácet majlant za drahé programy. Hubnutí nemusí být obtížné. Stačí si najít čas na cvičení a provést potřebné úpravy jídelníčku.

Podle výzkumu zveřejněného v březnovém čísle časopisu New England Journal of Medicine vás změna stravovacích návyků a každodenní mírné cvičení mohou učinit štíhlejšími a udržet si je. (A také se budete cítit lépe!)

Jak rychle a bezpečně zhubnout

Zde je průvodce, který vám pomůže najít a používat správné nástroje, které vám pomohou nastartovat hubnutí na vyšší obrátky:

Jak rychle zhubnout

Pokud máte nadváhu a chcete snížit množství tělesného tuku, musíte nejprve zhodnotit svůj jídelníček. “Měli byste se vyhnout počítání kalorií,” říká Marvina Adamsová, MPH, RD, odbornice na regulaci tělesné hmotnosti z Weight Management and Bariatric Practice v New Yorku. “Místo toho se zaměřte na kontrolu porcí.”

Toho docílíte tak, že si jídlo odměříte a vždy se podíváte na množství, které sníte, říká Adamsová. “Věnujte pozornost tomu, kolik toho sníte, a pokud nemáte hlad, přestaňte jíst.”

Nepočítejte kalorie, prostě to dělejte vy.

Příliš mnoho čehokoli vám může škodit. Proto Adamsová také doporučuje zaměřit se na kontrolu porcí. “Na celkové spotřebě kalorií se podílí jen malá část jídla, které sníte,” říká.

Kalorie je pouze jednotka, reduslim kterou vědci používají k měření množství energie potřebné k udržení našeho těla v chodu – to znamená, že musíme sníst takové množství kalorií, aby naše tělo správně fungovalo.

Počet kalorií, které sníme, se odvíjí od potravin, které do svého těla vkládáme. Pokud tedy sníte celý sáček chipsů a popcornu, je množství kalorií v tomto sáčku vysoké. Musíte tedy sníst i malou porci tohoto jídla, abyste vykompenzovali množství energie v celém sáčku.

Proto je důležité počítat počet kalorií, které každý den sníte. A pak si můžete vytvořit plán, jak tyto kalorie udržet pod kontrolou.

Nepředpokládejte, že počítání kalorií je klíčem k hubnutí a omezování kalorií.

Někteří lidé se snaží počítat kalorie, aby zhubli. Ale to

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *