Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Podle tohoto průzkumu, kterého se zúčastnilo více než 4 000 dospělých ze sedmi evropských zemí, se nejvíce lidí, kteří se jednou týdně přejídají, nají v sobotu. Studie také zjistila, že lidé, kteří se obvykle přejídají, mají nižší BMI a méně často kouří.

Celiakie se naopak nejčastěji vyskytovala u lidí, kteří se přejídali každý druhý den.

“Když jsou lidé zaneprázdněni, mohou vynechat jídlo, nebo mohou říci: ‘Kuchyně je zavřená’,” uvedla hlavní autorka studie Elinor O’Connellová, epidemioložka z Minnesotské univerzity v Minneapolis. “Lidé mohou vynechat snídani, ale místo toho si dají šálek kávy.”

Nejlepší rada dietologa: “Všichni jsme vinni tím, že čas od času snídani vynecháme, ale pokud snídani pravidelně vynecháváte, budete muset kalorie dohnat později během dne,” řekla. “To může vést k přibírání na váze a vyššímu příjmu kalorií při dalších jídlech, což může vést k celkovému velkému nárůstu kalorií.”

Pravděpodobně jste již slyšeli rčení “ranní ptáče chytá červa”, což znamená, že pokud můžete začít den včas, je pravděpodobnější, že budete jíst zdravou snídani. Studie publikovaná v lednu 2015 v časopise Obesity totiž zjistila, že lidé, kteří tuto strategii dodržovali, zkonzumovali každý den o 100 kalorií méně než ti, kteří snídani vynechali.

Většina lidí snídá, reduslim original ale mnoho lidí na snídani skutečně zapomíná, což vede k přibývání na váze. Jeden ze způsobů, jak zajistit, abyste svůj stravovací plán dodržovali?

“Lidé často mačkají tlačítko “snooze”,” řekl St. “To vede k vynechávání snídaně.”

“Měl jsem pacienty, kteří vstávali o hodinu a půl dříve a zdravě snídali,” řekl Dr. Hagop Sarkissian, ředitel oddělení Lifestyle Medicine na Duke University v Durhamu v Severní Karolíně. “Nebo si ráno udělali malý koktejl a ten snědli, a měl jsem i pacienty, kteří si na začátek snídaně dali proteinový koktejl.”

Snadný způsob, jak začít den a zůstat na správné cestě: “K snídani si dejte kousek ovoce nebo vajíčko či ovesnou kaši, abyste zajistili dostatečný příjem kalorií,” říká.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *