Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Vyberte si ty nejlepší dny,” řekl doktor Barley. “Pokud můžete říci ne nebo máte flexibilní rozvrh, je to skvělé.” Dr. Barley však také říká, redu slim abyste si cvičení “nenastavovali nějakým šablonovitým způsobem, se kterým nemůžete žít”.

“Je velmi důležité najít způsob, jakým můžete cvičení provádět způsobem, který vám vyhovuje,” řekla. “Nakonec je nejlepší volbou vybrat si čas, který můžete dodržet.”

Na začátku týdne, “pokud jste dosud necvičili, je to váš výchozí bod,” řekla. Mezi několik snadných způsobů, jak toho dosáhnout, patří běhání, chození po schodech místo výtahu, práce na zahradě, vysávání nebo úklid a cvičení jógy. “Pro někoho, kdo má problém udržet si motivaci, to může být skvělý způsob, jak začít den,” řekla doktorka Barleyová.

Na druhou stranu “tak můžete ve dnech, kdy cvičíte, zkusit cvičit v jinou dobu, takže se to stane vaší druhou přirozeností,” řekla.

Nejlepší ze všeho je, že “nikdo nikdy nezemřel kvůli několika minutám cvičení navíc,” řekla. Pokud se tedy cítíte malátní a chcete se začít hýbat, je to skvělý začátek.

Nora Babao

Dr. Nora Babao, certifikovaná internistka, která je také odbornicí na medicínu pro NBC, řekla: “Osobně doporučuji alespoň 30 minut cvičení denně, a pokud se cítíte plní energie, můžete to překročit.”

A pro ty, kteří pracují na plný úvazek, to znamená “odcvičit” si půl hodiny cvičení u pracovního stolu – není třeba běhat, jen se ujistěte, že máte během dne stále nějaký pohyb.

Pokud již máte cvičební režim, Dr. Babao se také přimlouvá za to, abyste si našli rutinu, která vám bude vyhovovat. “Pokud jste někdo, kdo má problém motivovat se ke cvičení ve všední dny, může vám pomoci, když se vaše cvičební rutina spojí s vaším pracovním dnem,” řekla.

Studie publikovaná v září 2019 v časopise Frontiers in Behavioral Neuroscience totiž zjistila, že pravidelné cvičení je účinnější než přerušované cvičení. Ti, kteří provádějí

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *