Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Zdá se, že hodně energie při hubnutí dodává samotný pohyb,” uvedla hlavní autorka studie Lisa Sassonová, ředitelka Centra pro výzkum a vzdělávání v oblasti fitness na Lékařské fakultě v Georgii ve městě Augusta. “Jednou denně je to mnohem menší problém, než když se to snažíte dělat pravidelně.”

Studie na ženách a mužích, kteří zhubli v průměru 30 kilogramů, a to v průběhu jednoho roku, to potvrzuje. Vědci sledovali, co se s účastníky děje, když cvičí jednu hodinu denně, pět dní v týdnu, a výsledky byly dost podobné: během dne spálili více kalorií a tuků.

Po třech měsících vědci zjistili, že subjekty cvičící každý den ve stejnou dobu spálily asi o 700 kalorií méně než ti, kteří cvičili náhodně v průběhu dne. Zároveň také spálili asi o tři kilogramy více tuku a v průměru získali 0,3 procenta úbytku tělesného tuku.

Podle Sassona tato zjištění naznačují, že tato technika hubnutí by mohla být dobrým nástrojem pro lidi, kteří mají tendenci ztrácet energii a zapomínají na to.

“Naše práce naznačuje, že přinejmenším pro lidi, kteří mají tendenci mít lepší energii od doby, kdy se probudí, až do doby, kdy jdou spát, je rozdíl mít právě tuto energii,” řekl Sasson.

Jak rychle ztratit břišní tuk

Kolik lze zhubnout za měsíc?

A pokud si hlídáte, co jíte – a pravidelně cvičíte – může se to stát rychle. Studie ukázala, že lidé, kteří si osvojili udržovací přístup – jedli zdravou, vyváženou stravu a cvičili přibližně třikrát týdně -, zhubli v průměru o 1,3 kg týdně.

Pokud si však hlídáte pouze své porce, reduslim můžete zhubnout jen 0,5 kg týdně, říká Sasson.

“Pokud si dáváte pozor a zapojíte se do toho, myslím, že tito lidé zhubnou o něco více,” řekla.

Co dělat, pokud se snažíte zhubnout

Weight Watchers, jedna z největších značek ve světě hubnutí, nabízí roční program, který stojí pouhých 34 dolarů měsíčně. Členové mají také přístup k aplikaci, která jim řekne, kdy smějí jíst, a navrhne jim plán zdravého stravování.

Ne všechny dietní programy jsou stejné. Stejně jako u mnoha jiných věcí záleží na tom, čemu jste ochotni se věnovat z hlediska času a peněz. Úspěch

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *