Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Zjistili jsme, že lidé, kteří cvičili s konkrétním cílem (tj. zhubnout nebo zlepšit svou kondici), byli při dosahování tohoto cíle úspěšnější než ti, kteří cvičili bez konkrétního cíle,” uvedla pro Health.com doktorka Kristen Vernicelliová, hlavní autorka studie a výzkumná pracovnice Laboratoře pro výzkum výživy, fyziologie cvičení a chování na Illinoiské univerzitě v Urbana-Champaign.

Důsledné cvičení také pomohlo lidem udržet si přehled o svém jídelníčku. Lidé, kteří se drželi pravidelného cvičení, měli totiž také větší pravděpodobnost, že budou mít zdravé stravovací návyky na denní bázi.

“Nejlepší způsob, jak zhubnout, je pravidelně cvičit a sledovat svůj jídelníček,” řekl Vernicelli.

Zde je 19 dalších výzkumem podložených tipů na hubnutí, reduslim cena které můžete začít používat hned.

1. Konzumujte hodně vody

Když cvičíte, pravděpodobně máte žízeň a není neobvyklé, že cítíte nutkání konzumovat potraviny s vysokým obsahem cukru nebo tuku. Abyste tedy předešli přirozenému nutkání vašeho těla doplnit ztracené kalorie, napijte se nejprve vody.

“[Pití] vody může pomoci zabránit dehydrataci a může pomoci zabránit přejídání, protože se musíte více snažit, abyste uspokojili základní energetické potřeby svého těla,” řekl Vernicelli.

A nemusíte chodit do koupelny, abyste se napili vody po litrech. Podle ní stačí, “když si během dne zvyknete každých pár hodin vypít sklenici vody”.

Pokud se například obvykle snažíte vyhýbat sladkostem po večeři, vezměte si s sebou láhev s vodou, když jste v práci nebo se učíte.

2. Procvičte si buchty

Kromě toho, že udržujete své svaly hydratované a správně zásobené, výzkumy naznačují, že cvičení zadku zlepšuje váš metabolismus.

“Je to způsobeno tím, že při cvičení spalujete kalorie,” řekl Vernicelli. “Vaše svaly jsou vysoce metabolicky aktivní.”

“To znamená, že vyžadují značné množství energie, a protože cvičení stimuluje váš metabolismus, vaše tělo musí pracovat usilovněji, aby kalorie spálilo,” pokračovala. “To je důvod, proč cvičení na běžeckém pásu po dobu jedné hodiny denně může způsobit, že kalorie, které sníte, budou o něco hůře stravitelné.”

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *