Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Shromáždili jsme 20 nejlepších tipů, jak se dostat do nejlepší kondice svého života. Ať už se do ní snažíte dostat kvůli konkrétní události, jako je svatba nebo dovolená, nebo jen chcete dosáhnout vysněné postavy a být tou nejlepší verzí sebe sama, máme pro vás několik triků, které vám zaručeně pomohou.

V zásadě platí, že pokud snídáte do čtyř hodin po probuzení a nastavíte si budík na dobu, kdy máte největší motivaci ke cvičení, budete mít podle studie z roku 2016 publikované v časopise Journal of Health Psychology větší šanci, že svůj plán dodržíte.

Vždy se snažte pracovat co nejlépe. Nikdo nemůže být odborníkem na všechno, co se týká fitness. Ale odborníci, kterým nasloucháte, vám mohou pomoci získat znalosti, které potřebujete k přijímání moudrých a dobře informovaných rozhodnutí, abyste zlepšili svou kondici. Výzkumy ukazují, že když se budete těmito odborníky řídit, vaše šance na úspěch při hubnutí prudce vzrostou.

Co říkají vaši odborníci?

Inspiraci hledejte v těch nejlepších věcech kolem sebe. Je snadné si zvyknout dělat stále stejné hloupé chyby – a je snadné nechat tyto chyby sněhovou kouli přerůst ve větší problémy. Věnujte pozornost tomu, co vás čeká, abyste se těmto nástrahám vyhnuli.

Jste lidé. Čas od času uděláte chybu. Ale to neznamená, že byste se měli bít, když už jste se tolik snažili. Když děláte chyby, prostě se z nich poučte. Možná vás to dokonce přiblíží k vašim cílům.

Pokud se u vás objeví některý z těchto příznaků hubnutí, možná budete chtít navštívit lékaře:

Močení po stolici

Nadýmání břicha

Bolesti břicha nebo zad

Krev ve stolici

Citlivost prsou

zimnice a/nebo horečka

Zadržování tekutin (otoky)

Svalové křeče

Bolest zad, boků, redu slim nohou nebo pánve

Bolestivé pohyby střev

Drsné nebo křečovité žaludeční nebo břišní svaly

Nevysvětlitelný úbytek hmotnosti

Všechny výše uvedené problémy jsou příznaky onemocnění zvaného zácpa. Jednoduchou odpovědí je vláknina: Vláknina je část potravy, která není strávena. Představte si ji jako izolaci ve vašem domě: Vláknina vám pomůže izolovat vás od nepříznivých vlivů počasí, abyste v zimě zůstali v teple a v létě v chladu. Vláknina je důležitou součástí

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *