Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Pokud se nezavážete ke cvičebnímu plánu, nebo studie naznačila, že pokud budete cvičit ve stejnou dobu 30 až 45 minut, můžete si udržet svou váhu,” říká Kirsten Krystal, registrovaná dietoložka a licencovaná atletická trenérka. “To nebude fungovat.”

Pokud se tedy snažíte cvičit, abyste shodili pár kilogramů, reduslim ale nemůžete si najít čas, abyste se do cvičení vtěsnali, nezoufejte. Trik spočívá v tom, že si jednoduše vyberete čas cvičení, který vám vyhovuje, říká Krystal.

“Ráno je pro mnoho lidí pravděpodobně nejvhodnější doba, protože udává tón celému dni,” říká Krystal a dodává, že cvičení po ránu může také omezit svačení během dne.

“Pokud cvičíte ráno a přirozeně se chystáte později svačit, sníte své cvičení a připravíte se o svačinu,” říká. “Je to příznivý cyklus, který pomáhá omezit pozdější svačení a pomáhá vám žít zdravěji.”

Jennifer Lynn, MPH, registrovaná dietoložka a certifikovaná lektorka diabetu, souhlasí.

“Cvičení po ránu je skvělým začátkem dne a skvělým návykem, který se může přenést do celého dne,” říká. “Jako bonus vám to může zlepšit náladu, když zbytek dne nemáte ve svých rukou. Je to ideální způsob, jak začít den, a výsledky tohoto návyku jsou ještě lepší, pokud cvičíte večer.”

Lynn doporučuje cvičit ráno, protože po práci a rodinných povinnostech nemáte mnoho času, abyste cvičení vtěsnali před příchodem domů. Tím, že cvičíte hned ráno, jste schopni využít čas ve svůj prospěch.

“Ta první hodina dne vám k tomu dává příležitost,” říká Lynn. “Ranní cvičení by mělo být prioritou.”

Dále to zkuste po dobu dvou týdnů, abyste zjistili, zda je pro vás cvičení ráno snazší. Pokud ano, vydržte u toho.

Další věci, které můžete vyzkoušet:

Cvičte v obývacím pokoji. Fitness u stojícího stolu umožňuje snadno vtěsnat rychlé cvičení do vašeho domova. Pokud je hezké počasí

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *