Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Výsledky? Po dodržování úsporné diety (studie se zaměřuje především na tu úspornou část) účastníci studie, kteří dietu dodržovali pravidelně, v průměru více zhubli – a lidé, reduslim dm kteří cvičili, měli větší motivaci pokračovat v dietě po celou dobu studie.

To je sice hezké, ale vaše cíle v oblasti hubnutí to nijak neusnadní. Ať už chcete zhubnout, nebo se dostat do formy, zde jsou některé z nejlepších způsobů, jak začít hubnout.

Začněte s jídelním plánem

“Lidé, kteří hubnou, mají tendenci sestavit si stravovací plán, který jim umožní změnit jejich návyky,” říká registrovaná dietoložka Barb Manolakas. Toho můžete dosáhnout tak, že si budete vařit sami, nebo že požádáte o pomoc osobního kuchaře, říká registrovaná dietoložka Angela Joyner-Lawrence, mluvčí Akademie výživy a dietetiky.

Webové stránky jako MealHub a Just Eat nabízejí jídelní plány od profesionálně prověřených kuchařů a odborníků na výživu. Přestože nezískáte přesné míry potravin, které jíte, tyto služby poskytují rámec pro denní stravování a mohou vám pomoci sledovat, co jíte.

“Je to velmi vhodný nástroj pro sebekontrolu,” říká Joyner-Lawrence. “Pokud sledujete, co jíte, budete schopni identifikovat vzorce toho, co vašemu tělu chutná nebo nechutná.”

Pokud máte málo času a nechcete jít cestou plánování jídel, existuje podle Joyner-Lawrence ještě jedna možnost: Přemýšlejte jinak.

“Pokud chcete zkusit jednodušší jídlo, vyměňte porce s kontrolovanými porcemi za porce zeleniny a ovoce,” říká. “Stále vám to pomůže sledovat kalorie a živiny, ale bude pro vás mnohem snazší zařadit to do svého života.”

Snažte se každou noc spát 6 až 8 hodin.

Ačkoli jsme to už říkali, je důležité zdůraznit – znovu – že “všechno má svůj čas a místo”.

Většina lidí potřebuje 7 až 9 hodin spánku, a to po většinu nocí v týdnu. To však neznamená, že si musíte mezi jídly neustále zdřímnout,

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *