Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Vědci již desítky let hledají kouzelnou pilulku, která by lidem pomohla zhubnout. V poslední době však řada léků, které se zaměřují na hormon leptin nebo které blokují hormon chuti k jídlu ghrelin, vykazuje slibné výsledky.

“Pokud žijete v reálném světě a jste obézní většinu svého života, budete muset po zbytek života užívat nějaký lék na hubnutí,” řekla Dr. Poonam K. Shah, profesorka medicíny a veřejného zdraví na Univerzitě Severní Karolíny v Chapel Hill a spoluředitelka Centra prevence obezity v Karolíně. “Takže ve skutečnosti mluvíte o prevenci rozvoje onemocnění, které by vás nakonec mohlo zabít.”

Pokud vás to neláká, existují i méně invazivní způsoby, jak zhubnout. “Jedním z nejjednodušších způsobů, jak mohou lidé zhubnout, je zvýšit svou aktivitu,” řekl Shah, který je také mluvčím Společnosti pro obezitu.

Zde je trik: V závislosti na vaší váze můžete potřebovat každý den o 1000 až 2000 kalorií více, abyste si udrželi a shodili jedno kilo. Pokud většinu kalorií získáváte ze sladkých svačinek a vysoce zpracovaných nezdravých potravin, je pravděpodobné, reduslim cena že jich nepřijímáte dost, abyste se udrželi na správné cestě.

Někdy však potřebujete více. (Cvičení, které je samo o sobě vynikajícím nápadem, může být pro hubnutí také cenné.) Co tedy můžete udělat?

1. Vypijte 8 sklenic vody

Hlavním důvodem, proč lidé trpí nadváhou, je to, že máme tendenci pít hodně vody. Ve skutečnosti má mnoho lidí s pitím vody vlastně problém, protože nám způsobuje pocit plnosti. Pokud však máte opravdu žízeň (a potřebujete se rehydratovat), můžete podle Mayo Clinic vypít 3 unce vody na každou 1 unci sodovky, kterou zkonzumujete.

Pokud si nejste jisti, kolik vody byste měli vypít, řiďte se následujícím pravidlem:

Pokud si dáte jablečnou omáčku a chléb, potřebujete asi 1,8 šálku vody.

Pokud jíte jablko a banán, potřebujete asi 2,1 šálku vody.

Pokud jíte kus pizzy a zmrzlinový pohár, potřebujete asi 2,2 šálku vody.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *