Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Pokud jste si vybrali čas, kdy ráno vstáváte, je to pro vás ideální,” říká Allen Taylor, MS, RD, zástupce ředitele Centra pro lidskou výživu na Alabamské univerzitě v Birminghamu. Pokud však tento čas není možný, “pak je vhodné jej zařadit do svého rozvrhu”. Důležité je zvážit celý váš den: “Není to váš ‘dobrý nápad v šest ráno’ a pak se ‘vypotíte’,” říká Taylor. “Musíte to začlenit.”

Jak rychle zhubnout

Jedním z nejdůležitějších časových závazků, které můžete učinit, abyste zhubli, je cvičení, navrhuje Taylor. “I kdyby to bylo jen 10 minut denně, časem se to nasčítá.”

Aby bylo hubnutí snazší, doporučuje Taylor začít s 10 až 15 minutami denně, zvýšit je na 30 minut a postupně se dopracovat k celkovému počtu 60 až 90 minut týdně. “Nechcete se dostat do takového bodu a mít pocit, že to nedokážete udržet,” říká. Také nechcete cvičit málo, “jen proto, že se bojíte, že si ublížíte”.

Možná zjistíte, že cvičení, které vás nejvíce baví, reduslim je také to, u kterého dokážete nejlépe vydržet, říká Taylor, který doporučuje hledat aktivity, které by vás bavily, i kdybyste neměli cíl zhubnout.

“Když máte na paměti svůj osobní cíl, máte větší motivaci,” říká. “Ale stejná aktivita se může uplatnit [při hubnutí].”

“Vyberte si čas, kdy budete cvičit – a dodržujte ho.”

7 snadných způsobů, jak zařadit cvičení do svého života

Pokud vás například baví cvičit jógu, můžete ji zařadit do své každodenní rutiny. Nebo pokud rádi plavete nebo jezdíte na kole, doporučuje Taylor vyhledat posilovnu, která nabízí zvýhodněné denní sazby.

“Pokud se chystáte cvičit, musíte chodit někam, kde vás druhý den nebude bolet,” říká. “Potřebujete mít nějaké povzbuzení, že děláte správná rozhodnutí.”

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *