Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Stejně jako je důležité jíst šest malých jídel denně, abyste zvládli hlad, je také důležité jíst stejný počet malých jídel, ale v trochu jinou dobu během dne, abyste udrželi metabolismus v chodu.

“Tím, že budete jíst stejný počet malých jídel během dne, minimalizujete pravděpodobnost, že se váš metabolismus zpomalí a váš hlad se zvýší,” říká registrovaná dietoložka Rania Bataynehová, která napsala knihu Eat Your Way to a Longer Life (Jídlem k delšímu životu), která by měla vyjít příští rok.

Než začnete s novým cvičením, musíte si ujasnit své cíle. Zaměřujete se na snížení nebo udržení hmotnosti? Zhubnout, přibrat, nebo je vaším hlavním cílem redukce tělesného tuku? Ať už je váš cíl jakýkoli, budete si chtít vybrat takové cviky, které vás posílí.

“Samotná kardio aktivita k podpoře hubnutí nestačí. Do svého tréninkového programu chcete přidat silový trénink,” říká Batayneh.

Co se týče intenzity tréninku, mějte na paměti, že většina odborníků doporučuje zaměřit se na alespoň 30 až 45 minut fyzické aktivity, a to alespoň 5 až 7 dní v týdnu. Taková soustavná aktivita je lepší než jen několik intenzivních tréninků nebo žádný trénink, protože vás udrží ve větší energii a pomůže vám častěji odolávat nutkání jíst pro potěšení.

Jako motivaci si pamatujte, že až dosáhnete své ideální hmotnosti, budete pravděpodobně moci nosit oblečení, které je o něco volnější a lépe vám padne, než když jste vážili více. Takže i když se v těchto šatech ještě necítíte pohodlně, soustředění se na to, jak budete vypadat, až dosáhnete této váhy, vám pomůže držet se cvičebního programu.

Je však důležité mít na paměti, že se hýbete z nějakého důvodu. Nepřehánějte to. I když byste se měli snažit o zhruba 45 minut denně, 20 až 30 minut denně je také v pořádku. Zaměřte se také na cviky, které jsou o něco těžší než pouhé poskoky.

I když vás například může bavit 30 minut jen běhat po okolí, reduslim dm může být pro vás zábavnější a prospěšnější přidat do cvičení posilovací cviky nebo prkna.

“Být v dobré kondici má spoustu výhod, takže nepodceňujte hodnotu silového tréninku,” říká Dr. Bill Darden, certifikovaný odborník na silová cvičení.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *