Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Cynthia Sass, MPH, RD, ředitelka Iniciativy pro nemoc ze sezení v Cedars-Sinai v Los Angeles a autorka knihy The Sleep Diet: Sass, autorka knihy Překonejte únavu pro nás ostatní, řekla časopisu SELF, že výběr denní doby pro cvičení – například po obědě – vám pomůže udržet se fyzicky i psychicky v kondici, abyste se necítili příliš vyčerpaní na cvičení.

Zpráva Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (Centers for Disease Control and Prevention) z roku 2019 odhalila, že v roce 2016 bylo více než 16,7 milionu dospělých Američanů obézních. Většina obézních lidí se nachází v poměrně vážné zdravotní krizi: Jsou vystaveni podstatně vyššímu riziku zdravotních komplikací souvisejících s obezitou, včetně srdečních onemocnění, mrtvice a cukrovky 2. typu, než neobézní lidé.

I když neexistuje přesná příčina obezity, je jasné, že velkou roli hraje pohyb – nebo jeho nedostatek. Dobrou zprávou je, že je možné zhubnout, aniž byste museli chodit do posilovny. Je sice pravda, že pravidelný cvičební režim vám pomůže zhubnout, ale pokud máte problém s důsledným cvičením nebo jste se ve svém úsilí zastavili, můžete udělat několik věcí, které vám ještě pomohou změnit zdravý životní styl.

Chcete-li začít shazovat kila, zaměřte se na svůj jídelníček. Podle Národního registru pro kontrolu hmotnosti, který zkoumá úspěšné dlouhodobé hubnutí, je to nejúčinnější způsob, jak dlouhodobě snižovat váhu.

Pohřběte čokoládu a ovocné mísy. Vaše lednice a spíž mohou být plné sladkostí a sacharidů a po dlouhém dni se mohou zdát jako lahodná volba – i když ve skutečnosti nejsou vyváženou součástí zdravé stravy.

Problémem mnoha potravin je, že bez ohledu na velikost porcí bývají plné vysoce kalorických přídatných látek. Naší nejoblíbenější zdravou variantou je stále řecký jogurt s ovocem, který najdete v uličce s mrazákem, ale pokud ho nemáte, podívejte se po nízkotučných nebo obyčejných variantách.

Studie publikovaná v časopise American Journal of Clinical Nutrition v roce 2010 zjistila, redu slim že lidé, kteří jedli celozrnné obiloviny nebo celozrnné otruby, měli nižší hladinu zánětu a oxidačního stresu – známého rizikového faktoru srdečních onemocnění – ve srovnání s těmi, kteří jedli rafinované obiloviny.

Přidejte do svého dne čistou vodu. Podle výzkumu provedeného v časopise American Journal of Clinical Nutrition může být pití obyčejné vody jednoduchým způsobem, jak snížit množství kalorií a podpořit pocit sytosti.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *