Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

CVIČENÍ

Tento cvik je jednodušší, než si možná myslíte. Studie publikovaná v únoru 2019 v časopise British Medical Journal Nutrition zjistila, že lidé, kteří cvičí v jinou dobu, než kdy obvykle jedí jídlo, zhubli více než ti, kteří se při cvičení najedli.

Tyto dvě strategie vám mohou pomoci cvičit, když máte problém dodržet ranní trénink. Stačí si říct: “Dělám to teď, protože mám lepší vůli, než budu mít odpoledne,” a připravit si trénink na dobu, kdy máte pocit, že budete mít největší jídlo dne.

Zde je několik běžných způsobů, jak lidé cvičí, když se jim nechce:

Rozhodněte se počkat s jídlem, dokud se nenajíte. Místo abyste jedli, když vám začne kručet v břiše, počkejte, až budete opravdu, ale opravdu plní. Tímto způsobem je méně pravděpodobné, že se budete přejídat.

Pohybujte se, když už jste plní. Totéž platí pro cvičení: Pokud jste se již najedli, reduslim dm je méně pravděpodobné, že vynecháte posilovnu.

MYSL TĚLA

Tento bod zahrnuje dva zdánlivě protichůdné pojmy: uvědomělost a pocit tloušťky.

“Mindfulness je myšlenka, že můžete trénovat svou mysl, aby si více uvědomovala, co je kolem vás,” říká Casey Casagrande, certifikovaná zdravotní koučka a autorka knihy “The Mindful Diet”. “Dělá se to tak, že zpomalíte, budete více v přítomnosti a ztotožníte se s tím, co děláte.”

Jinými slovy, jde o to, abyste se dostali do kontaktu se svými pocity, aniž byste je odsuzovali.

“To je místo, kde mnoho lidí chybuje, když přemýšlí o tom, jak být štíhlejší,” říká Peter Frommelt, certifikovaný klinický odborník na výživu z The Ohio State University Wexner Medical Center. “Pokud o tom přemýšlíte jako tlustý člověk – tlustý člověk má spoustu stejných pocitů jako štíhlý člověk.”

Pak je tu ale náročný aspekt pocitu tloušťky a vystavování se emocionálnímu mučení. Mindfulness vám může pomoci tím, že vás naučí ztotožnit se s pocity, ale Frommelt říká, že si musíte vytvořit toto emocionální spojení, než začnete se zdravou dietou a cvičebním programem.

JÍDELNÍ VÝZVA

Tohle možná nezní jako technika hubnutí, ale je to

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *