Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Navíc se ukázalo, že váš kamarád v posilovně může spálit více kalorií, než si myslíte.

Jak si ale vybrat nejlepší čas na cvičení, redu slim zejména pokud pracujete dlouho a ne vždy si najdete volný čas?

Odborníci na cvičení doporučují, abyste si na cvičení udělali osmihodinové “okno příležitosti”. To znamená navštívit posilovnu každý den zhruba ve stejnou denní dobu, ať už je to hned ráno, uprostřed odpoledne nebo kolem večeře.

Tento časový rámec je sice krátký, ale může zajistit pocit klidu před a po tréninku, říká Dana Rosenbloomová, DC, fyzioterapeutka z Los Angeles, která se specializuje na hubnutí, jógu a léčbu specifickou pro sport. Navíc i při krátkém, 30minutovém cvičení se spálí asi 220 kalorií, říká.

Jak cvičit jógu na hubnutí

Těchto 45 každodenních jógových pozic

Možná nemůžete trávit hodiny v posilovně každý den, ale můžete změnit svou rutinu, když to uděláte, říkají odborníci. Místo toho, abyste se trápili matematikou, zkuste cvičení přizpůsobit jiným prioritám.

“V ideálním případě chcete cvičení zařadit do svého dne tak, abyste kvůli němu nemuseli vynakládat zvláštní úsilí,” říká Rosenbloom. “Nemusí to být každý den nebo dokonce každý týden ve stejnou dobu. Může to být tak volný rozvrh, jak chcete. Jen se snažte pamatovat na to, abyste se k němu více či méně důsledně vraceli.”

Tito odborníci se shodují, že dodržovat pravidelný cvičební režim je důležité – a to nejen proto, že se snaží vybudovat si dynamiku pro dodržování každodenního cvičení. “Probuzení do obvyklé rutiny je kotvou pro to, abyste byli schopni ji dodržovat a nenechali se vyvést z míry,” říká Rosenbloom.

Některá cvičení samozřejmě potřebují pravidelnou rutinu, proto je důležitá důslednost. Rosenbloom uvádí “sed na stěně” jako skvělý příklad jednoho z cviků, který vyžaduje důslednou rutinu.

Další cvik, který může pomoci vybudovat si dynamiku a usnadnit dodržování cvičební rutiny? “Křupky,” říká Rosenbloom. “Pokud jste si zvykli dělat každý den určitý počet sklapovaček, je to skvělý způsob, jak si stanovit dlouhodobý cíl pro

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *