Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Vědci z kanadské University of Waterloo se podívali zblízka na více než 3 000 dospělých ze studie zdravého života v Ontariu, reduslim original která sledovala účastníky studie po dobu přibližně 13 let. Během studie vědci sledovali nejen hmotnost účastníků, ale vyplňovali také dotazník, který se ptal na jejich spánkové a stravovací návyky, na to, jak se vyrovnávají se stresem a zda trpí depresemi a úzkostmi.

A po analýze výsledků dotazníku zjistili, že nejlepších výsledků dosáhli lidé, kteří začali ráno důsledně cvičit a poté snídali snídani s vysokým obsahem bílkovin.

Večeře k obědu, ať už je to jakkoli

Jednou z největších chyb, kterých se lidé při hubnutí dopouštějí, je, že se vykašlou na zdravé potraviny a začnou se spoléhat na nezdravé jídlo. “Bohužel [to] je trend, který vidím u mnoha lidí, kteří hubnou,” říká doktor Seltzer. “Poté, co zhubnou, si říkají: ‘Panebože, všechno, co jsem jedl, bylo hrozné! A pak se zase vrátí ke svým běžným nezdravým návykům.”

Místo toho podle ní zkuste trochu omezit nezdravé jídlo a zaměřit se na nový zdravý návyk, “například na procházku místo čokolády” nebo “místo cheeseburgerů si dejte salát”.

Místo vynechávání jídla zkuste časově omezené stravování.

“Pokud během dne necítíte často hlad, může to být způsobeno tím, že jíte příliš mnoho,” říká Seltzer. “Takže jeden jednoduchý trik, který vám pomůže zhubnout, je omezit množství jídla za den na určitou denní dobu, například na snídani a večeři.”

Myšlenka spočívá v tom, že pokud omezíte celkový počet kalorií tím, že budete jíst méně jídel během dne, přirozeně budete přijímat méně kalorií celkově.

“Základní strategie, na kterou bychom měli všichni myslet, je jíst méně v průběhu dne,” říká Dr. David Ludwig, profesor výživy na Harvardově univerzitě a autor knihy Always Hungry? Co jíst, když nemáte hlad. “Skutečnost, že v průběhu dne tolik nejíte, znamená, že pravděpodobně přijímáte méně kalorií, protože velikost porcí se zřejmě nezměnila. Základní strategií je tedy jíst v průběhu dne méně.”

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *