Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Podle studie se lidé se stabilním úbytkem hmotnosti řídili cvičebním plánem, který zahrnoval cvičení po dobu nejméně 30 minut třikrát týdně. Naproti tomu kontrolní skupina, která dodržovala plán, ale necvičila v určitou dobu, si žádný úbytek hmotnosti neudržela, zjistila studie.

Studie zjistila, že cvičení v určitou denní dobu vedlo k lepšímu úbytku hmotnosti, protože lidé, kteří cvičili v určitou denní dobu, s větší pravděpodobností dodržovali svůj plán, napsali autoři studie. [10 překvapivých způsobů, jak může vaše střevo ovlivnit vaši váhu]

Studie byla publikována jako randomizovaná kontrolovaná studie, takže nemůže prokázat, že cvičení bylo zodpovědné za lepší hubnutí. Výzkumníci studie však uvedli, že se jedná o první studii, která prokázala souvislost mezi cvičením a udržením hmotnosti.

Celkově se studie zúčastnilo více než 2 400 dospělých osob zařazených do studie Look AHEAD, americké výzkumné studie, která sledovala pacienty po dobu přibližně 10 let a porovnávala výsledky s lidmi, kterým bylo poskytnuto pouze poradenství v oblasti životního stylu.

Jak si tedy vybrat čas na cvičení, který můžete úspěšně dodržet? Podívejte se na několik tipů níže.

Udělejte ze cvičení rodinnou záležitost

Možná již máte stálý cvičební plán, ale pokud ne, vezměte si příklad z knihy slavných olympioniků. Zvažte možnost zapojit se do posilovny nebo do dětského klubu, který vám může poskytnout podporu a zodpovědnost. Nezapomeňte však, že nemusíte být olympionikem, abyste získali stejné fyzické a emocionální výhody, říká Dr. Mira Royová, ředitelka Centra pro kontrolu hmotnosti v North Shore University Hospital a přednášející na Harvard Medical School.

Pokud pracujete s manželem nebo partnerem, doporučuje chodit na procházky, cvičit doma nebo si společně najít klub či posilovnu.

Klíčem je najít něco, reduslim cena co bude vyhovovat vám oběma, říká. Takže si třeba vyberte něco, co vás oba baví.

“Jde o to, abyste investovali do svého zdraví a učinili z něj neoddiskutovatelnou součást svého života,” říká doktorka Royová. “Jde o praktické aspekty života.”

“Nejlepší čas na cvičení je ten, kdy vám nebude chybět

Vyberte si denní dobu, která vám vyhovuje

Najděte si takovou denní dobu, kdy nebudete mít konflikt s prací nebo dětmi.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *