Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

V rámci studie vědci podali 240 dospělým osobám dietu s mírným omezením kalorií a poté s nimi pracovali na dodržování určitého denního tréninkového režimu (kombinace silového tréninku a kardio cvičení). Zpočátku každý cvičil sám, čtyřikrát až pětkrát týdně. Účastníci studie však byli instruováni, aby cvičili každý den ve stejnou dobu (a ve stejné dny).

Když účastníci studie skutečně cvičili každý den ve stejnou dobu, uváděli, že chodí častěji do posilovny, spalují více kalorií a méně často přibírají na váze. Podle vědců se zdá, že přínos tohoto triku je nejsilnější, když cvičíte na začátku dne.

Součástí článku je sada zdrojů, díky nimž si můžete najít čas, který vám nejlépe vyhovuje. Podívejte se na ni a vyberte si čas, kdy začít žít zdravěji – a štíhleji.

Buďte aktivní

Najděte si cvičební režim, který vám vyhovuje

I když cvičíte pravidelně, nikdy není na škodu zopakovat si svůj cvičební režim a najít si cvičební rutinu, která vám vyhovuje. Pokud jste už dlouho necvičili, možná je na čase začít.

“Mnoho lidí si myslí, že jsou příliš staří na to, aby začali cvičit,” říká Dr. Michael Fiore, ředitel Laboratoře pro výzkum fyzické aktivity a spánku na Johns Hopkins Medicine. “Ve skutečnosti je opak pravdou.”

Dr. Fiore říká, že s přibývajícím věkem byste měli do svého programu zařadit silový trénink a snažit se cvičit čtyři dny v týdnu. “Musíte se stát silnějšími,” říká. “Představte si své tělo jako motorové vozidlo. Pokud nevyměníte pneumatiky, nebude dobře fungovat. Stejně tak, pokud nevyměníte svaly, ztratíte sílu.” V případě, že se vám podaří vyměnit pneumatiky, budete mít problémy se silou.

Ne každý se musí věnovat intenzivnímu silovému tréninku. “Pokud se při cvičení cítíte unavení, zvažte snížení intenzity,” říká Fiore. “Přemýšlejte o tom, že byste mohli dělat intervaly chůze, abyste si dali záležet.”

]]> jak si udržet motivaci i reduslim cena po padesátce

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *