Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

(Poznámka: Pokud jíte v restauraci, požádejte o polovinu obvyklé velikosti porce a zbytek si nechte. Obsluha vám po zbytek návštěvy připraví poloviční porce a nebojte se vynechat chlebíčkový koš nebo si místo něj objednat předkrm či dezert. Snažte se, aby poslední tři porce “na talíři” byly zdravější než první tři). Odborníci doporučují jíst méně a více se hýbat, což je dobrý plán na hubnutí. Ale některým z nás připadá myšlenka na vyhození oblíbených, uklidňujících jídel naprosto jako kompromis a vyhození oblíbených, uklidňujících jídel naprosto jako kompromis.

Co dělat místo toho: Vsaďte na kontrolu porcí: Zvolte si menší talíř, jezte hodně zeleniny, celozrnných výrobků a libových bílkovin a vyhněte se svačinám z chlebového koše a dezertům.

Podívejte se, které zdravé potraviny jsou skutečně nejsytější: Zjistěte, zda jsou křupavé potraviny, jako je zelenina a celozrnné výrobky, plnější vitamínů a živin než jejich krémové a tučné protějšky, a zda vás udrží déle syté a spokojené. Chcete-li skutečně zvýšit obsah vlákniny ve stravě, přidávejte dušenou zeleninu do všeho od ovesné kaše až po chilli.

Nejlepší jídla pro přípravu pokrmů k hubnutí

Zdravá domácí jídla

Jak je to s těmi “různými” radami? Existuje tolik různých diet a my víme, že nejsme všichni stejní. Někteří lidé spalují tuky, zatímco jiní je ukládají. Někteří lidé se po cheat day cítí lépe, zatímco jiní si nejsou jisti, co mají dělat, když ho mají.

“Klíčem je udržovat zdravý životní styl, který zahrnuje správné stravování a aktivitu,” říká Melissa Jacobsonová, MS, RD, reduslim cena CDN, odbornice na skutečnou výživu a zakladatelka systému The Real Meal Planning System. “Zatímco někteří lidé při některých dietách hubnou, u jiných se hubnutí zastaví, je důležité vybrat si plán, který podle vás dává smysl pro váš životní styl, abyste ho mohli dodržovat dlouhodobě.”

Pokud si dietu vyberete, z týdne na týden, ze dne na den, z hodiny na hodinu a z minuty na minutu nezáleží na tom, zda je to dieta pomalá nebo rychlá. Nejjednodušší (a nejtrvalejší) způsob, jak zhubnout, je pomalu a postupně měnit to, co jíte.

Třicetidenní systém plánování jídelníčku: Pro zaneprázdněné lidi

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *