Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Chcete-li se ujistit, že jste na správné cestě, položte si následující otázky a použijte rady, které vám vyhovují:

Děláte činnosti, které vás baví?

“Ne, rozhodně ne.”

To je častý omyl. Cvičení nemusí být namáhavé a “těžké” nebo vyčerpávající. Pokud se nemůžete obtěžovat navštěvovat například hodiny fitness v posilovně, pak se vždy můžete čtyřikrát týdně na 10 minut projít po svém okolí. Jak jsme nedávno psali v našem seznamu nejlepších cviků na hubnutí, nepotřebujete žádné luxusní vybavení ani členství, abyste ze svého cvičení vytěžili maximum.

Pokud však nesnášíte dojíždění do práce, možná bude lepší trávit čas cestou do práce spalováním kalorií než ve vlaku, kde se hodinu pumpujete.

Vždyť tím ubližujete i svému mozku!

Cvičení vašemu mozku samozřejmě neublíží (pokud ho neděláte hloupě). Ve skutečnosti může zlepšit vaši mozkovou kapacitu a paměť způsobem, který nemusí být na první pohled zřejmý.

Například proslulé výhody cvičení:

Mohou chránit před chronickými onemocněními, která mohou omezit vaše kognitivní funkce, jako je vysoký krevní tlak, demence, redu slim deprese a dokonce i srdeční choroby.

Může zlepšit způsob, jakým váš mozek zpracovává informace – a dokonce zvýšit jeho schopnost fungovat jako centrum paměti.

Může také souviset se zlepšením nálady a snížením stresu.

“Těžší”, “tužší” a “nepohodlné” nemusí znamenat “vyčerpávající”

Pod pojmy “těžší”, “tužší” a “nepohodlný” rozumíme pocení, chrčení a sténání. Všechny tyto věci jsou součástí cvičení. Pokud se však nechcete “potit” nebo vydávat zvuk “bruh”, pak zvažte toto: Svižná chůze po dobu 10 minut čtyřikrát týdně je ideální aktivitou pro začátečníky, zatímco vodní aerobik po dobu 30 minut několikrát týdně je ideální pro ty, kteří jsou v dobré kondici.

Opravdu můžete jíst zdravě pořád?

Někdy je jednodušší držet se tradičních rad: Jíst zdravě a hlídat si, co jíte. Pokud si však chcete váhu udržet, nebo dokonce zhubnout, existuje několik možností.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *