Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Nejprve několik konkrétních informací: Amy Shapiro, fitness trenérka z Los Angeles a autorka blogu The Ripped Tesssa, říká: “Každá hodina cvičení je pro vás přínosem, protože udržuje rychlost metabolismu,” říká Amy Shapiro. Ale vzhledem k tomu, jak drahý je čas, vědci zjistili, že největší výhodou cvičení na začátku dne je, že si 40minutové cvičení schováte na konec dne, místo abyste si ho rozložili například na dvě hodiny ranního dojíždění.

Pokud tedy chcete shodit nějaké to kilo, aniž byste se museli vzdát cvičení, čas je pro vás rozhodující. Chcete-li z tréninku vytěžit co nejvíce, je nejlepší zvolit denní dobu, kdy je váš metabolismus – který má 24hodinový cyklus – již nejvyšší. “Proto lidé, kteří se snaží z tréninku vytěžit maximum, mají tendenci cvičit na konci dne nebo pozdě večer,” řekl Shapiro. “Je to proto, že vědí, že tehdy bude jejich metabolismus nejvyšší, takže je to nejlepší doba pro spálení nejvíce kalorií.”

Proto Shapiro obhajuje stejný typ týdenního tréninkového plánu pro lidi, kteří chtějí zhubnout a váhu si udržet. “Bylo by to opravdu snadné, kdybyste si prostě stanovili cíl cvičit každý den, ale stanovení konkrétní denní doby nebo doby v týdnu je opravdu užitečné,” řekla.

“Vyberte si čas, kdy budete cvičit – a dodržujte ho.”

Výhodou časového bloku na cvičení je to, že není tak pravděpodobné, že vynecháte cvičení, protože se vám přihodí nějaká životní událost nebo vypadnete z rutiny. Díky obecnému dennímu cvičení můžete překonat zádrhel náročného dne a buď si udělat přestávku na plavání, nebo si najít ideální čas, abyste se vešli na 30minutovou procházku. “Opravdu se nevyhnete pohodlí, když to uděláte v pět hodin odpoledne, když se vracíte z práce,” říká reduslim dr max. Danielle Floresová, docentka výživových věd na Rutgersově univerzitě.

Studie zjistila, že když byli lidé požádáni, aby cvičili v určitou dobu, bylo pro ně snazší uvést, že cvičí častěji. Navíc ti, kteří uvedli, že cvičí častěji, měli nižší index tělesné hmotnosti.

Kromě toho lidé, kteří cvičili soustavně, měli také vyšší úroveň energie, kterou sami uváděli, a byla u nich menší pravděpodobnost, že budou

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *