Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Poté, co studie CDC z roku 2012 odhadla, že obézních je přibližně 37,6 % dospělých Američanů, nedávná studie zjistila, že toto číslo dosahuje až 45,6 %. To znamená, že s váhou bojuje více Američanů než kdykoli předtím.

A důvody tohoto nárůstu jsou obzvláště znepokojivé, zejména pokud jde o naši mladou generaci. Zatímco u starších Američanů se míra obezity tak dramaticky nezměnila, u mladší populace došlo podle zprávy CDC z roku 2018 k nárůstu jak obezity, tak nemocí souvisejících s obezitou, včetně srdečních onemocnění, osteoartritidy a cukrovky 2. typu.

To však neznamená, že vaše váha je vaší vinou. Studie ukázaly, že ačkoli máme kontrolu nad tím, co konzumujeme, na naší hmotnosti se podílí i genetika. Dobrou zprávou je, že s kombinací správné výživy a některých dalších změn životního stylu může být snížení hmotnosti dosažitelné i pro ty, reduslim kteří mají genetické dispozice k nadváze.

Prvním krokem na každé cestě za hubnutím je zjistit, jak na tom jste a jaké jsou vaše cíle. Pak už jde jen o to zjistit, jak provést zdravé a realistické změny ve stravování a životním stylu, abyste svého cíle dosáhli.

Pokud vás však nejvíce frustruje, že se vám nedaří shodit ani kilo, možná byste si měli přečíst několik tipů na hubnutí, které skutečně fungují. Je na čase začít se zaměřovat na skutečná řešení, která nevyžadují stroj času – a velkou sílu vůle.

Jak zhubnout

“Přiznejme si, že být štíhlý je kulturně očekávaným cílem tělesné image. Ale hubnutí je něco úplně jiného,” říká Dr. Jill Goldsteinová, certifikovaná dermatoložka se soukromou praxí v oblasti New Yorku. “Vyžaduje změnu životního stylu. Vaše váha se může i nadále měnit – a to je dobře – ale hubnutí bude nakonec záviset na vaší ochotě ke změnám.”

Goldstein doporučuje vést si potravinový deník, abyste přesně zaznamenávali, co jíte, ať už si zapisujete, co jíte, do papírového sešitu, nebo používáte aplikaci v chytrém telefonu. Důležité je také zaznamenávat si příjem kalorií.

Cvičení není podmínkou pro hubnutí, ale je to spolehlivý způsob, jak zrychlit metabolismus a udržet si ho, říká Goldstein. “Ať už cvičíte 30 minut denně, nebo cvičíte

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *