Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Ano, do jednoho tréninku se vejde celý den. Jedna hodina cvičení pět dní v týdnu je klíčovou součástí získávání kondice.

Studie publikovaná v červnu 2019 v časopise Frontiers in Nutrition zjistila, že konzumace nízkoglykemické stravy pomáhá podporovat hubnutí a udržení hmotnosti, i když není omezen energetický příjem. (Getty Images/iStockphoto)

Další výzkumy naznačují, že některé diety se při hubnutí dodržují snadněji – alespoň pokud jde o jejich dlouhodobou úspěšnost. Jedna studie, publikovaná v roce 2016 v časopise Appetite, zjistila, že lidé, kteří dodržovali dietu středomořského typu, zhubli více než ti, kteří dodržovali jiné diety.

A ve studii publikované v srpnu 2019 v časopise Obesity vědci zjistili, že účastníci, kteří jedli nízkoglykemickou dietu – tedy dietu s nižším obsahem sacharidů a vyšším obsahem bílkovin -, zhubli větší procento své tělesné hmotnosti než ti, kteří jedli standardní dietu.

A nová studie naznačuje, že výběr nízkokalorických potravin, reduslim cena jako je zelenina a ovoce, může časem usnadnit hubnutí.

Co z toho plyne? Nízkokalorická strava – strava s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem sacharidů – vám podle řady studií může pomoci zhubnout a udržet si zdravou váhu.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je podle některých odborníků jíst ke každému jídlu určitý podíl bílkovin spolu s pořádnou dávkou ovoce, zeleniny a celozrnných výrobků.

To není snadné. Ale je to začátek.

SOUVISEJÍCÍ: Kuřecí maso s vysokým obsahem živin je jídlo, které si můžete dát na cestách

Tento článek se původně objevil na stránkách Health.com

Získejte náš zpravodaj o zdraví. Přihlaste se k odběru nejnovějších zpráv o zdraví a vědě a také odpovědí na otázky týkající se zdraví a odborných tipů. Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu. Zaregistrovat se nyní Zaškrtněte políčko, pokud si nepřejete dostávat propagační nabídky e-mailem od společnosti TIME. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. Přihlášením souhlasíte s našimi podmínkami používání a zásadami ochrany osobních údajů. Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání služeb společnosti Google. Děkujeme vám! Pro vaši bezpečnost jsme na zadanou adresu odeslali potvrzovací e-mail. Kliknutím na odkaz potvrdíte odběr a začnete dostávat naše zpravodaje. Pokud vám potvrzení nepřijde do 10 minut, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Napište Cady Langové na adresu cady.lang@timem

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *