Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Není překvapivé, že nejúčinnější strategií pro hubnutí bylo každodenní cvičení. Koneckonců cvičení zlepšuje kardiovaskulární zdraví, pomáhá udržet štíhlost a může vám dokonce pomoci cítit se méně stresovaní.

V posledních několika letech vědci lépe chápou načasování a objem cvičení, které je nezbytné k tomu, aby si lidé udrželi úbytek hmotnosti.

Ve studii zveřejněné v lednu 2019 vědci zjistili, že cvičení šestkrát týdně může pomoci udržet váhu lidí poté, co ji ztratili, zpět. Jiné studie ukázaly, že cvičení jednou nebo dvakrát týdně je stejně účinné jako cvičení denně, ale neurčily, zda je výhodnější naplánovat si do týdne více tréninků.

Chcete-li zhubnout, téměř jistě budete muset cvičit více než jen hodinu nebo dvě v kuse. Jak uvádí American College of Sports Medicine na svých webových stránkách: “K hubnutí a udržení úbytku hmotnosti je zapotřebí jak kardio, tak silový trénink”.

Podle Mayo Clinic tedy můžete cvičit pět až sedm dní v týdnu nebo můžete cvičit celkem 10 až 15 dní v týdnu. “Množství cvičení, které potřebujete ke zhubnutí a udržení úbytku hmotnosti, se bude lišit v závislosti na vašem věku, pohlaví, aktuální hmotnosti, výšce a metabolismu,” říká Matt Davis, fyzioterapeut, který se zaměřuje na preventivní zdraví a wellness v New Yorku. “Každý má své vlastní jedinečné tělo a metabolismus.”

Vybrat si čas, kdy budete cvičit, reduslim dm a vydržet u toho den po dni může být zpočátku obtížné, ale jakmile si to osvojíte, může vám to pomoci získat a udržet si motivaci. Jak říká Davis: “Je to kombinace denní doby, kdy cvičíte, a toho, jak fyzicky náročná je daná aktivita, která pomáhá určit, jak se vaše tělo může cítit, takže pravděpodobně budete potřebovat několik týdnů tohoto cvičení, než se budete cítit pohodlně s množstvím cvičení, kterému se věnujete.”

Jak zhubnout v noci

Pokud se vám nedaří dodržet důsledný cvičební plán, zkuste si vytvořit vlastní rutinu podle svého rozvrhu. “Doporučuje se, aby fyzická aktivita probíhala v záchvatech během dne a mezi plánovanými jídly, aby se usnadnilo udržení glukózové tolerance a metabolické kontroly,” uvádí Mayo Clinic. Například pokud obvykle rádi cvičíte odpoledne, můžete cvičit ráno a poté

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *