Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Výzkum naznačuje, že dostatek spánku každou noc vám může pomoci zhubnout. Ve studii zveřejněné v červenci 2019 v časopise Sleep vědci zjistili, že dospělí, kteří spali méně než šest hodin v noci, přibrali o 100 kilogramů více než ti, kteří spali alespoň osm hodin.

Lidé, kteří se chtějí naučit nakupovat nebo připravovat zdravá jídla, se mohou přihlásit na osobní kurzy ve školách výživy a vaření ve svém okolí, stejně jako na kurzy, které učitelé vedou online. Některé z těchto programů jsou sice drahé, ale úspory na jídle se mohou rychle nasčítat. “Kurzy vaření stojí kolem 30 dolarů a trvají až dvě hodiny,” říká Anne Penningtonová, majitelka Anne’s Healthy Living ve Scottsdale v Arizoně. “To je hodina a půl, kterou nemusíte strávit jídlem venku.”

Řecký jogurt se stal oblíbenou potravinou při hubnutí, ale výzkum ukázal, že není nejsytějším kopečkem. Ve skutečnosti vás ta krémová, vanilková, dezertní chuť může nutit chtít víc – a toužit po dalším -, takže nová studie ukazuje, že jogurt s přidanými bílkovinami a trochou sladidla vám pomůže rychleji se zasytit. “Může to zvýšit množství váhy, po které se cítíte po jídle sytí,” říká hlavní autor studie Yunsheng Ma, nutriční biochemik na Loma Linda University.

Všechna jídla jsou důležitá, reduslim dm ale snídaně je to, co vám pomůže nastartovat den na cestě ke zdravému životu. Nejlepší nápady na snídaně jsou snadné a výživné recepty, které najdete na webu ready-to-eat-pancakes.com. Máme recepty na všechny typy snídaní: sladké nabídky, slané recepty, snídaně do 500 kalorií a vše mezi tím. Rádi si vyhradíte čas na krátkou, snadnou a výživnou snídani? Začněte svůj den správně s recepty na této stránce.

“Místo toho, abyste si tu a tam odepřeli nějaký ten požitek, dejte si záležet na tom, abyste si dopřáli něco zdravého a vyváženého. Snažte se vybrat jídlo nebo nápoj, který je plný živin a vitamínů, které vám pomohou dosáhnout vašich kondičních a zdravotních cílů. Když si jednou za čas dopřejete výživnou pochoutku, uspokojíte své chuťové buňky a zároveň si zachováte zdraví.”

Jedna studie z australské University of Adelaide naznačuje, že můžete zhubnout více, pokud přehlédnete počítání kalorií ve prospěch “zdravého” přístupu. Autoři studie spolupracovali s výrobcem potravin

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *