Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Podobné studie o cvičení je dobré znát, protože ukazují, že cvičení může být odpovědí na hubnutí – i když zrovna nejste v posilovně. Není to však tak snadné, jako dělat jen hodinu kardio cvičení najednou, nebo tak jednoduché, jako zařadit do svého rozvrhu každý den určitý trénink.

Navíc máme tendenci slýchat stejná tvrzení – “jen 30 minut denně” a “cvičit každý den ve stejnou dobu” – mnohem častěji než o jiných, méně populárních tipech.

Jistě, pokud jde o hubnutí, redu slim existuje spousta “šedé zóny” – to znamená, že některé návrhy nebudete schopni dodržovat, pokud nejsou tím, co chcete dělat v první řadě.

Existuje však také mnoho snadných a chytrých nápadů, které můžete začlenit do svého života a které vám pomohou udržet se na správné cestě a dosáhnout svého cíle. Zde je několik tipů, které vám pomohou dodržovat plán hubnutí, abyste byli co nejzdravější.

1. Vyberte si správnou denní dobu

Různí lidé cvičí v různou dobu a existují vědecké důkazy, které ukazují, že dosahují i různých výsledků.

Ve studii publikované v časopise The Journal of Obesity v roce 2016 vědci z Memorial Sloan Kettering Cancer Center v New Yorku zjistili, že lidé, kteří cvičili mezi 13. a 15. hodinou, zhubli asi o 2 % své tělesné hmotnosti. Ti, kteří cvičili mezi 16. a 18. hodinou, ztratili asi 3 procenta tělesné hmotnosti, zatímco u těch, kteří cvičili mezi 18. a 20. hodinou, klesla tělesná hmotnost o 4 procenta.

Jiná studie z roku 2016 zjistila stejný vzorec, pokud jde o úbytek hmotnosti. Výzkumníci z Univerzity Spojených arabských emirátů sledovali, jak často a jak dlouho lidé každý den cvičí, a také zjistili, že jediná nejlepší denní doba pro cvičení je odpoledne.

“Tato zjištění nesnižují význam pravidelného cvičení v průběhu celého dne,” napsali vědci. “Výsledky však ukázaly, že cvičení prováděné uprostřed dne bylo spojeno s nejvyšším rizikem výrazného nárůstu hmotnosti v průběhu času. Tento nárůst činil 3 % za 12 měsíců, což znamená, že ten, kdo cvičil jednou týdně ve stejnou denní dobu, mohl očekávat nárůst hmotnosti o 1,5 až 3 kilogramy.”

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *