Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Účastníci studie si nastavili budík, aby vstali o hodinu dříve, a pak 45 minut cvičili (“Protože víme, že tělo lépe reaguje na fyzickou aktivitu ráno,” vysvětluje hlavní autorka studie doktorka Shannan Pontinová, postdoktorandka na katedře psychiatrie a psychologie Yaleovy univerzity. “Dřívějším vstáváním si můžete zajistit potřebnou fyzickou aktivitu.”)

Účastníci studie také dostávali každý den signál, který jim dával najevo, že je čas cvičit – buď zazvoněním na zvonek, nebo blikáním kontrolky na fitness trackeru (i když to druhé nebylo podmínkou).

Pro většinu z nich bylo snadné zavést konzistentní čas cvičení – účastníci však uvedli, že může být náročné jej vůbec dodržet. (Jak poznamenal jeden z účastníků: “Je to skoro jako jízda na kole – není to tak těžké, ale chce to cvik.”).

Nakonec se však všem podařilo každý den ujít svých 10 000 kroků. A jak ukazují výsledky studie, tato fyzická aktivita byla nejdůležitější součástí rovnice.

Zde je několik dalších tipů, které jsou sice jednoduché, ale mohou vám usnadnit udržet se na správné cestě.

Vyplňte si potravinový deník

Možná je to proto, že jdou dobrým příkladem, ale vedoucí představitelé v oblasti výživy, fitness a hubnutí hlasitě hovoří o výhodách zaznamenávání toho, co každý den sníte.

Když to děláte sami, můžete snáze identifikovat vzorce v tom, co jíte, a můžete si všimnout potravin, reduslim dm které byste měli vyřadit. Je to také dobrý způsob, jak zůstat konzistentní a dát si jasný cíl. (Podrobný návod, jak začít, najdete v těchto tipech, jak sledovat kalorie.)

Proveďte kontrolu těla

Neříkáme, že byste měli před návštěvou posilovny nebo baru provádět domácí prohlídku, ale pokud se snažíte omezit příjem kalorií, “pravidelná kontrola vaší hmotnosti může být skvělým motivátorem,” říká Pontin. (Také nedávná studie v časopise Journal of Obesity zjistila, že ženy, které se váží alespoň jednou týdně, mají větší pravděpodobnost, že zhubnou, než ty, které se neváží).

“To je jeden z nejkonzistentnějších závěrů výzkumu obezity: Pokud to děláte, máte větší pravděpodobnost, že se budete vážit.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *