Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Jak v e-mailu pro Business Insider vysvětlil hlavní autor studie, toto zjištění vychází z předpokladu, že “nesprávné nastavení cirkadiánního času má své důsledky, jako je metabolická nerovnováha a nezdravé stravovací návyky” a že “hubnutí vyžaduje změnu stravovacích a pohybových návyků, a to je snazší, když máte na cvičení stálý čas.”

Jiná studie, publikovaná v září 2019 v časopise Diabetes Care, zjistila, že pacienti, kteří mají cukrovku 2. typu – chronické onemocnění, které ovlivňuje způsob, jakým vaše tělo zpracovává hladinu cukru v krvi -, měli nižší hladinu zánětu, když cvičili třikrát týdně v určitou dobu každý den.

Správné načasování může být chybějícím kouskem skládačky hubnutí, říká doktorka Rosemary Haversová, lékařka, která se specializuje na výživu a cvičení, a autorka knihy o výživě. “Cukrovka i obezita jsou zánětlivá onemocnění,” říká Haversová. “Co kdyby existoval způsob, jak je léčit pomocí vícesystémového přístupu? Pak by všichni mohli být zdravější.”

Abychom vám pomohli zjistit, kdy je cvičení nejúčinnější, hovořili jsme se čtyřmi odborníky, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Zde je jejich doporučení.

Kdy cvičit

Začněte s plánováním. Plánování je klíčovým prvkem, říká Paula Albersová, registrovaná dietoložka a mluvčí Akademie výživy a dietetiky. Studie publikovaná v roce 2019 v časopise Diabetes Care zjistila, že lidé, kteří si cvičení naplánují a důsledněji ho dodržují, mají větší pravděpodobnost, že se tohoto životního stylu budou držet, než ti, kteří sice dodržují plán, ale necvičí každý den.

“Pokud se snažíte cvičit jen tak na křídlo a máte cvičební plán, bude těžší se ho držet,” říká doktorka Melissa Keaneyová, lékařka a odborná asistentka v oboru zdraví a cvičení na Virginia Commonwealth University.

Nigel Elliott, generální ředitel klinické aplikace pro zdraví a fitness Alkaline Forms, říká, reduslim original že když si plánujete cvičení, snažte se kromě potřeb svého těla zohlednit i svůj denní program, pocit motivace a duševní zdraví. Naplánujte si trénink po večeři a možná se nebudete cítit plní energie na cvičení, říká. Neplánujte si ho hned po probuzení, pokud víte, že nebudete schopni cvičení zvládnout.

“Nejlepší způsob, jak začít, je říct si: ‘

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *