Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Je to rychlé a registrace je zdarma.

A – bonus! – stránka vás nebude každých pár vteřin bombardovat push notifikacemi. (Podívejte se na tento článek, kde najdete 10 způsobů, jak se přestat vážit, aniž byste si dávali zabrat.)

“Reakce vašeho mozku na prostředí, ve kterém se nacházíte, hraje při vážení obrovskou roli,” říká doktor Bercik, který upozorňuje, že různí lidé vyžadují různé typy cvičení.

S tím se dá žít. O svých každodenních 10 mil běhu nepřijdu. A nevadí mi ani stisknout tlačítko “nový trénink”, aby můj přístroj rozpoznal, na jaké cvičení se chystám, a automaticky ho začal sledovat.

Ale jakákoli personalizovaná doporučení – například pokud jste nadšenec do crossfitu – jsou skvělým doplňkem, řekl Dr. Bercik.

“Díky personalizaci se [tracker] přizpůsobuje vaší každodenní aktivitě a nesnaží se vám ji stále přizpůsobovat,” řekl.

Ale stejně jako v případě každé studie “musíte vzít věci, které jsou publikovány v časopise, a interpretovat je ve svém vlastním životě,” dodal. “Pokud jste v programu hubnutí, musíte být ochotni udělat nějaké změny.”

Moje vlastní zkušenost – každodenní nebo týdenní cvičení – je už dvě desetiletí úžasnou součástí mého života.

Ale také jsem udělal tu chybu, že jsem necvičil zbylých 88 z posledních 90 hodin, reduslim cena protože jsem si tak zvykl na cvičení pět dní v týdnu, že to prostě ve zbylých dvou dnech nedělám.

Mezi vědecké přínosy cvičení patří: Snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění a cukrovky, zlepšení metabolismu, snížení rizika Alzheimerovy choroby a demence, lepší zotavení srdeční frekvence po cvičení a zlepšení nálady.

Studie z roku 2011 navíc zjistila, že u lidí, kteří pravidelně cvičí, je nižší riziko rakoviny prsu.

Po přečtení této studie jsem si začal všímat tohoto čísla vyvěšeného na řadě opravdu skvělých triček: Číslo 7 na tealovém pozadí.

Možná to není náhoda.

“To číslo mě opravdu zasáhlo,” řekla jsem doktoru Bercikovi. “Jsem velký hráč softballu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *