Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Lidé na cestě za hubnutím vědí, že tato cesta zahrnuje nalezení správné rovnováhy mezi jídlem a aktivitou, ale podle odborníků je ještě důležitější nastavit si život tak, aby se přizpůsobil cvičení.

“Mnoho lidí si stanoví cíle a dokáže některé změny zvládnout – a cvičení se stane jednou z nich,” říká doktorka Annabelle G. Robertsonová, psycholožka z Torontské univerzity.

Pokud je pro vás těžké vtěsnat cvičení do svého hektického rozvrhu, doporučila, abyste se drželi jednoduchosti. “Začněte v době, kdy se vám to hodí, a pak si vytvořte minimálně 30 minut,” řekla.

Matthew Strober, fitness trenér v New Yorku a mluvčí American College of Sports Medicine (ACSM), uvedl, že klíčem je “začít a pak budovat”.

“Počítání kalorií je tak trochu zbytečné,” řekl s odkazem na oblíbenou metodu diety, která se zaměřuje na kalorie a omezování jejich příjmu, reduslim cena aby se zhublo. “Důležitější je ujistit se, že pracujete se svým tělem a trénujete správné svaly.”

Robertson řekl, že existují i jiné způsoby, jak cvičení zařadit do svého života, například zvedání kočárku, když jste venku s dítětem.

“Vaše cvičení by nemělo být na vedlejší koleji,” řekla. “Mělo by to být vědomé rozhodnutí, které se dělá s rozmyslem a se snahou zůstat důsledný.”

Chcete-li do svého dne zařadit více pohybu, zde jsou nejlepší rady a několik tipů, které platí pro všechny lidi:

Cvičte alespoň 30 minut třikrát až pětkrát týdně. Pokud je to možné, dělejte to každý den ve stejnou dobu, ať už je to hodina na běžeckém pásu, sezení v posilovně nebo běhání po okolí.

Posilovací cviky provádějte třikrát až čtyřikrát týdně po dobu přibližně 30 minut. Vyberte si cviky, které procvičují celé tělo – nohy, ruce a střed těla – a cvičte je dva až tři dny v týdnu.

Kardiovaskulární cvičení provádějte třikrát až čtyřikrát týdně po dobu asi 20 minut. Skvělá jsou cvičení jako chůze, jízda na kole, běh a plavání, ale může to být i tak jednoduché jako běhání na místě před televizí.

Třikrát týdně po dobu asi 20 minut cvičte ohebnost. Podle Robertsona to může zahrnovat protahování, například jógu, nebo používání pěnového válce. Dále uvedla, že

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *