Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Mnoho lidí se snaží hubnout sporadicky v průběhu dne, což nefunguje,” říká doktorka Megan Netzelová, klinická docentka na Kalifornské univerzitě v San Diegu v La Jolle v Kalifornii, která se na studii nepodílela. “Pokud se rozhodnete svačit, když máte hlad, a cvičit, když se cítíte unavení, může se stát, že nebudete mít energii na cvičení. Je také pravděpodobnější, že ho úplně vynecháte.”

Odborníci však tvrdí, že nemusíte být “maniak do přístrojů”, abyste se drželi cvičebního plánu. Ve skutečnosti říkají, že největší chybou, kterou lidé dělají, když se chtějí zavázat ke cvičení, je přílišné přemýšlení o tom, jak mohou – nebo nemohou – cvičit.

“Jde o to být realistický a pochopit, že většina lidí nemůže chodit do posilovny každý den,” říká doktor Beren. “Ale je třeba vyjít z posilovny a cvičit jiným způsobem, například chůzí nebo plaváním.”

Díky tomu existuje nespočet online cvičebních programů (od “Health Warrior” až po “Til the Fat Lady Sings”) – a dokonce i aplikací -, díky nimž je udržení aktivity hračkou.

“Nemusíte nutně mít členství v posilovně. Pokud máte k dispozici bezpečné zařízení s vybavením, které můžete používat, můžete si cvičit sami,” říká Olivia Solonová, certifikovaná osobní trenérka, specialistka na osobní fitness a tvůrkyně aplikace Avon, která slouží k atletickému tréninku.

Dobrá zpráva? Průzkum společnosti Frost & Sullivan, která se zabývá technologiemi a průzkumem trhu, z roku 2018 zjistil, že počet fitness aplikací v USA vzrostl za poslední tři roky o 56 % a fitness aplikace jsou dostupné ve všech 50 státech a 34 velkých amerických městech.

V uplynulém roce fitness aplikace překročily rámec sledování základních ukazatelů vaší kondice – srdeční frekvence, spálených kalorií, ušlých kroků – a začaly využívat umělou inteligenci k tomu, aby vás motivovaly a poskytovaly vám potřebnou motivaci k pohybu. Například fitness aplikace Lark, reduslim cena která je k dispozici pro zařízení se systémy Android a iOS, využívá technologii rozpoznávání obrazu, která analyzuje pohyb a měří vaši náladu. V závislosti na vaší náladě bude aplikace přehrávat zvuk, měnit

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *