Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Výzkumníci analyzovali osm randomizovaných kontrolovaných studií a 11 případových studií, které všechny používaly strategii “spalování tuků” zahrnující cvičení. Zjistili, že lidé, kteří cvičili každý den v podobnou dobu, měli tendenci udržet si úbytek hmotnosti lépe než ti, kteří cvičili v různou dobu nebo necvičili vůbec.

A existují určité důkazy, že ranní cvičení je lepší než večerní kardio cvičení. Podle studie z roku 2019 v časopise Obesity je pravděpodobnější, že účinky ranního cvičení vydrží déle.

Díky cvičení se cítíte lépe, a to je bonus navíc ke každé strategii hubnutí.

Může také způsobit, že se budete cítit hladovější, a to v dobrém slova smyslu. Studie publikovaná v roce 2015 v časopise Appetite zjistila, že aktivita může ovlivňovat chuť k jídlu stejně jako vnímaný stav energie nebo hladu v těle.

Další faktor, který vám pomůže udržet se na správné cestě: Pokud nemáte motivaci k pravidelnému cvičení, je pravděpodobnější, reduslim dm že se vrátíte zpět. “Dokonce i něco tak jednoduchého, jako že si řeknete, že budete cvičit, jen když budete mít opravdu hlad, vás motivuje k hubnutí,” říká doktorka Elizabeth Shown Millsová, ředitelka vědecké komunikace v American Heart Association.

Zde je návod, co dělat:

Zvolte si ideální čas na cvičení. Studie z roku 2011 v časopise The Journal of Sports Medicine and Physical Fitness zjistila, že aerobní cvičení absolvované v jednotnou denní dobu – těsně před probuzením nebo po něm – nejlépe udržuje zdravou hmotnost.

Je důležité zvolit si čas, který odpovídá vašemu rozvrhu, a to znamená, že si neplánujte cvičení ve čtyři hodiny odpoledne, pokud váš rozvrh umožňuje polední cvičení nebo jste noční sova, která musí kvůli cvičení brzy vstávat.

Nejlepší čas je hned po probuzení.

Vyzkoušejte časový test a udržujte ho konzistentní. Další skvělý způsob, jak zvýšit své šance na úspěch? Začněte cvičit každý den ve stejnou dobu a pak ji postupně měňte.

“Po několika týdnech se začnete dostávat do rutiny,” říká doktor Max Wakeling, certifikovaný klinický obezitolog a autor knihy Kompletní průvodce zdravou výživou. “Pokud jste v tom dlouhodobě, je v pořádku, když čas od času provedete drobné změny ve svém cvičebním režimu, ale ujistěte se.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *