Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Dospělé ženy cvičí v průměru 11 minut a 16 sekund za sezení a dospělí muži 12 minut a 15 sekund za sezení. Podle American College of Sports Medicine 45 minut mírné fyzické aktivity, jako je rychlá chůze nebo jízda na kole, spaluje kalorie a pomáhá vám zpevnit postavu. Ve skutečnosti vaše tělo potřebuje každodenní aktivitu, aby udrželo metabolismus v chodu, takže nevynechávejte těch 30 minut fyzické aktivity každý den.

Studie se zúčastnilo 558 dospělých, kterým bylo náhodně přiděleno cvičení v určitou dobu každý den. Účastníci byli rozděleni do tří skupin – skupina pravidelně cvičících, reduslim skupina pravidelně cvičících ráno a kontrolní skupina, která necvičila vůbec.

U účastníků studie ze skupin s pravidelným cvičením – to znamená, že cvičili jednou denně – došlo k většímu úbytku hmotnosti než u účastníků z kontrolní skupiny, kteří necvičili. Účastníci, kteří necvičili, přibrali během studie v průměru 2,8 kilogramu, zatímco účastníci, kteří cvičili ve stanovenou dobu, zhubli v průměru 1,7 kilogramu. (Chcete vyhrát 17denní výzvu POPSUGAR Fitness Challenge od společnosti Weight Watchers? Zde je návod, jak na to.)

Účastníci, kteří měli pravidelný tréninkový plán, podle studie během studie zhubli přibližně dvakrát více tělesného tuku.

Vědci vyslovili teorii, že to může být tím, že cvičení dává našemu tělu signál, aby zůstalo ve střehu a bylo připraveno k práci, takže může lépe regulovat spotřebu energie, napsali autoři studie. Nebo to může být tím, že cvičení ve stanovenou denní dobu pomáhá našemu tělu poznat, že je “v plánu”, napsali autoři.

Možná už víte, že někteří lidé mají při hubnutí větší úspěch než jiní, a vědci zkoumali, proč mají někteří lidé při hubnutí větší úspěch než jiní. Tím se liší od přístupu široké veřejnosti k hubnutí, která se často zaměřuje na diety a cvičení. Autoři píší, že vědci spíše využívají vědecké techniky, aby zjistili, díky čemu jsou někteří lidé při hubnutí úspěšnější.

Studie z roku 2012 v časopise Appetite zjistila, že lidé, kteří cvičí každý den ve stejnou dobu, mají větší pravděpodobnost, že si udrží úbytek hmotnosti a s větší pravděpodobností dosáhnou své cílové hmotnosti. Vědci však zjistili, že cvičit každý den ve stejnou dobu není nutné – pro lidi s náročným životním stylem je to obtížnější. To však neznamená, že musíte být celý den v posilovně, abyste se udrželi v kondici. Cvičení je pro každého jiné, takže “se snažte, abyste se

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *