Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Studie, která sledovala téměř 2 000 účastníků, podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí zjistila, že hubnutí je snazší, když cvičíte ráno, a to každý den v týdnu.

“Účastníci, kteří cvičili ráno, uváděli silnější snížení BMI než účastníci, kteří cvičili v jiných časových intervalech, a také uváděli, že se cítí méně depresivní,” napsalo CDC ve svém prohlášení.

Zde je důvod: Zpočátku vaše tělo neví, zda cvičilo, nebo ne. Pokud tedy cvičíte ráno, vaše tělo předpokládá, že jste již unavení, uvádí CDC, reduslim dm a proto vyžaduje méně energie.

To znamená, že pokud cvičíte ráno, můžete sníst o dvě jídla méně, abyste splnili své cíle v oblasti hubnutí.

Ale je lepší o tom přemýšlet: Když snídáte – řekněme v 7 hodin ráno, jak zjistila studie – vaše tělo si nemyslí: “Ach, dnes ráno jsem cvičil. Můžu si teď dát tohle jídlo?” Tělo si prostě řekne: “Mám za sebou trénink, cítím se skvěle, tak si dám tohle jídlo.” A pak si řekne: “Mám za sebou trénink.

Výsledkem je, že vaše tělo vám bude při cvičení vděčné. Je to proto, že když cvičíte, vaše tělo uvolňuje hormony, díky nimž se cítíte dobře, a také jste spokojenější a je méně pravděpodobné, že budete jíst více, uvádí CDC.

V tuto chvíli to samozřejmě můžete svému tělu říct: “Vlastně dneska cvičit nebudu, protože mám v plánu sníst super požitkářskou snídani.” Pokud se však probudíte ve spěchu nebo nemáte čas, je podle CDC cvičení skvělým způsobem, jak se nastavit na úspěch.

Vím, co si teď myslíte: “To je šílenost. Nevstávám brzy, ráno nemůžu cvičit a k snídani se najím?” “Ne,” říkáte.

Opět existuje věda, která tuto radu podporuje. Studie zjistila, že většina účastníků, kteří cvičili ráno, tak činila proto, že pro ně bylo snazší dodržovat cvičební režim.

Vaše nejlepší volba: Cvičte důsledně ve stejný den v týdnu. Studie zjistila, že cvičení v úterý, ve středu a ve čtvrtek vedlo ke snížení hmotnosti.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *