Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Zjištění, která jako první svého druhu zkoumají údaje na toto téma, zveřejnil časopis Journal of Obesity. Studie se zúčastnilo 220 účastníků s nadváhou a obezitou, kteří cvičili 30 minut a byli randomizováni na denní nebo náhodný čas. Zjistili, že účastníci, kteří cvičili každý den ve stejnou dobu šest dní v týdnu, zhubli dvakrát více než ti, kteří cvičili v různou dobu.

“Je to vůbec poprvé, kdy se objevila souvislost mezi denní dobou a úbytkem hmotnosti, a dává to smysl: snažíte se dodržovat změnu chování, tak proč by nemělo smysl strukturovat svůj den podle tohoto chování?” ptá se vedoucí výzkumník Dr. Brad Schoenfeld, výzkumník z University of Colorado School of Medicine v Auroře.

Odborníci tvrdí, že obecně platí, že lidé mají tendenci cvičit pravidelněji, když cvičí ve stejnou denní dobu.

“Jedním z velkých problémů epidemie obezity je, že mnoho lidí necvičí pravidelně,” říká Dr. Nicole Avena, dětská dietoložka z Výzkumného centra pro lidskou výživu Jean Mayerové USDA pro stárnutí na Tuftsově univerzitě. “Pokud cvičíte ráno, je pravděpodobnější, že budete důslední, pokud jde o to, abyste se dostali do svého cvičebního režimu.”

Přesto existují výjimky, například pokud jste noční sova nebo pokud máte náhodou sklony k nočnímu cvičení.

Množství času a opakování, které provedete, reduslim cena se bude také lišit v závislosti na typu cvičení, které provádíte. Podle studie Journal of Obesity se však jako klíčové jeví 30 minut středně intenzivního aerobního cvičení v intenzivním tempu.

Jak snadno zhubnout

Jedním z nejlepších způsobů, jak zhubnout, je samozřejmě méně jíst a více cvičit, nicméně většina z nás ví, že vypěstovat si tento návyk může být problém.

Pokud se ho však budete držet, hubnutí bude snazší.

“Je to postupná záležitost,” říká doktorka Avena. “Čím více to děláte, tím je to snazší. Je to jen otázka opakování, ale musíte mít zdravý životní styl.”

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí totiž odhaduje, že 3 ze 4 lidí ve Spojených státech trpí nadváhou nebo obezitou. A z těchto 3 ze 4

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *