Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Výzkumníci sledovali více než 3 300 dospělých s nadváhou a obezitou po dobu devíti měsíců. Výzkumný tým náhodně přiřadil polovině účastníků cvičení v určitou dobu každý den a dvakrát týdně, zatímco druhá polovina se řídila rozvrhem, který jim umožňoval cvičit mimo stanovenou dobu.

Zjistili, že cvičební režim byl spojen s úbytkem hmotnosti o 14,7 % u skupiny, která cvičení dodržovala, reduslim original ve srovnání s úbytkem hmotnosti o 6,1 % u skupiny, která cvičební plán nedodržovala.

Důležité je, že ani dodatečné cvičení neodradilo ty, kteří zpočátku odmítali pravidelně cvičit, od cvičení v průběhu času. Záleželo pouze na jejich motivaci ke cvičení.

“Intervence životního stylu” zjištěná v této studii byla navržena tak, aby účastníky povzbudila ke cvičení v určitou dobu každý den.

Ruth Warringtonová, hlavní autorka studie, pro HuffPost uvedla, že jedním z poučení, které z této studie vyplynulo, je, že je nejlepší netlačit lidi do cvičení v určitou dobu každý den.

“Pokud jde o cvičení, existuje velká skupina lidí, kteří ho provádějí sporadicky,” řekla Warringtonová. “V těchto studiích jsme zjistili, že když si člověk stanoví cíl a snaží se ho dodržet, je pravděpodobnější, že se mu to podaří.”

Vynechávání tréninků, bez ohledu na to, kolik hodin v týdnu máte cvičit, vám usnadní přibírání kil. A pokud hodně pijete, můžete skončit v začarovaném kruhu přibírání a hubnutí, což může způsobit, že časem přiberete ještě více.

Výzkumy naznačují, že alkoholici, kteří během dne nepijí a kteří zároveň vynechávají cvičení, mohou být nakonec těžší než nealkoholičtí těžcí pijáci, kteří důsledně a pravidelně cvičí.

4. Nevynechávejte jídlo.

Vynechávání jídla může mít za následek přibývání na váze, protože vám chybí makronutrienty bohaté na živiny z tohoto jídla. “Chybí vám obrovské množství důležitých makroživin,” uvádí National Digestive Diseases Information Clearinghouse.

Vynechávání jídla může také zvýšit hladinu cukru v krvi.

Getty Images

Národní zdravotní služba uvádí, že vynechávání jídla může kvůli tomu zvýšit riziko srdečních onemocnění, mrtvice a cukrovky.

Ve skutečnosti byste také mohli jíst více, protože vynechávání jídla může

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *