Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Načasování jídla účinně pomáhá předcházet opětovnému přibírání na váze u mnoha lidí, kteří zhubli díky intervencím na snížení hmotnosti,” uvedla výzkumná pracovnice Grace Zieglerová, Ph.D., z University of Texas Medical Branch v Galvestonu.

Ve studii byli účastníci, kteří pravidelně cvičili a zhubli přibližně 11,5 kg po dobu jednoho až tří měsíců, náhodně zařazeni do skupiny, která cvičila 45 minut jeden den v 6:30, 18:30 nebo každý den v týdnu. Nejúspěšnější byly režimy, kdy účastníci cvičili každý den ve stejnou dobu – což bylo mnohem pravděpodobnější než cvičení ve stejnou dobu každý týden nebo každý druhý den.

Připojte se ke konverzaci

Získejte každodenní přehled toho nejlepšího, co se dá přečíst od redaktora The Health, který vám bude doručen přímo do vaší e-mailové schránky.

“Vzhledem k tomu, že zjištění, že denní doba předpovídá udržení hmotnosti, bylo významné,” řekl Ziegler. “To naznačuje cennou strategii, jak se vyhnout opětovnému nárůstu hmotnosti po období úspěšného hubnoucího zásahu.”

Važte se před a po každém jídle. Abyste na měření nezapomněli, veďte si potravinový deník. Zaznamenávejte si jídla a před jídlem se zvažte. Po jídle počkejte alespoň 15 minut. Poté se znovu zvažte. Pokud jste přibrali na váze, jíte příliš mnoho. Pokud jste zhubli, jíte příliš málo kalorií.

Nechoďte bez jídla. pokud si myslíte, že vynecháte oběd nebo večeři, sabotujete své hubnutí. Místo toho si z jídla udělejte oběd. Po jídle počkejte alespoň 15 minut. Poté se zvažte. Pokud jste zhubli, jíte příliš málo. Pokud jste přibrali, jíte příliš mnoho.

Jděte se projít. studie z roku 2018 v časopise International Journal of Obesity zjistila, že důsledný pohybový program je v průběhu času nejúčinnějším způsobem, jak zabránit přibírání na váze. Je to jednodušší, než si myslíte, pokud jste důslední, zjistila studie.

Chůze, jogging, běh, redu slim tanec a jízda do práce na kole jsou skvělé možnosti. Cvičit můžete také na běžeckém pásu, v posilovně nebo doma.

Dobře svačte. svačiny jsou v pořádku, pokud jíte zdravěji.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *