Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Konkrétně bylo účastníkům doporučeno, aby cvičili každý den v určitou dobu, ale aby si nestanovovali cíl, kolik kalorií spálí nebo kolik zhubnou. Místo toho byli účastníci požádáni, aby snídali, obědvali, reduslim cena večeřeli a svačili v rámci dvouhodinového okna, které jim umožňovalo cvičit v předepsaných časech. Bylo jim také doporučeno, aby cvičili každý týden v jiné dny a aby si vedli záznamy o své fyzické aktivitě a stravovacích návycích.

Zajímavé je, že i když účastníci neomezovali svůj kalorický příjem, dokázali si po celou dobu osmitýdenní studie udržet ideální tělesnou hmotnost. Studie zjistila, že k dosažení úbytku hmotnosti stačí důsledně dodržovat pravidelný cvičební program, pokud si účastníci zároveň zaznamenávají a sledují své stravovací návyky. (Studie však upozorňuje, že nemusíte cvičit každý den ve stejnou dobu.)

3. Jezděte na stacionárním kole

Když jedete na dovolenou nebo si jen potřebujete odpočinout od stresu (nebo jednoduše od hubnutí) a od požadavků každodenního života, jízda na stacionárním kole vám může pomoci spálit nějaké ty kalorie navíc.

Než vyrazíte na cestu, nezapomeňte se nejprve poradit s lékařem, zda jste dostatečně fyzicky zdatní, abyste mohli stacionární kolo bezpečně používat (nedoporučuje se lidem, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem nebo jinými zdravotními potížemi). Americká kardiologická asociace doporučuje začít s kardiovaskulárním cvičením jednou až dvakrát denně v délce 20 až 25 minut.

4. Zařaďte do své fitness rutiny skákání přes švihadlo.

Už si dopřáváte pohyb pomocí každodenní 30minutové procházky nebo členství v posilovně? Pokud ne, máte štěstí, protože švihadlo lze využít mnoha způsoby ke zvýšení tepové frekvence a spalování kalorií.

Nejprve zkuste provádět sérii cviků s vyšší intenzitou skákání (v porovnání se standardním švihadlem), například skákat nahoru a dolů nebo nahoru a dolů s jednou nohou na vyvýšeném povrchu, jako je schod nebo okraj vyvýšené podložky. Ujistěte se, že jste na této podložce nejprve skákali, abyste si zajistili stabilitu během skákání.

5. Zapojte se do posilovny

Pokud jste se již odhodlali přidat do své rutiny cvičení, pak určitě využijte členství v místní posilovně. Ačkoli volné váhy mohou působit zastrašujícím dojmem, mnoho posiloven nabízí vybavení, jako jsou posilovací stroje, běžecké pásy, kola, a dokonce i rotoped.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *