Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Výzkumníci sledovali více než 1 800 účastníků, kteří úspěšně zhubli během prvního roku programu hubnutí. Zjistili, že ti, kteří se probudili do dvou hodin od svého obvyklého času a kteří důsledně cvičili mezi čtyřmi a šesti hodinami po jídle, měli o 50 % nižší pravděpodobnost, že přiberou na váze, než ti, kteří tak neučinili.

Jak tedy vstávat včas a naučit své tělo cvičit každý den ve stejnou dobu? Zde je několik odborníky podpořených tipů, které vám pomohou začít.

Nastavte si budík podle svého

Když se probudíte, váš mozek nepozná rozdíl mezi budíkem, který jste zvyklí nastavovat, a zvukem vykopávajících se dveří. Možná tedy budete muset trochu upravit svá očekávání.

Jak vědci zjistili, trvá tři až osm týdnů, než váš mozek začne skutečně reagovat na příchod rána, ale můžete tento proces nastartovat předvídáním: reduslim cena Doktor Lon S. Roberts, docent radiologie a neurologie na University of Florida College of Medicine, říká: “Když se mozek probouzí, je stále takříkajíc v ‘upířím’ nebo ‘spánkovém’ cyklu.” “Mozek je stále připravován na ochranu spánku – tak jsme se narodili. Ale když zazvoní budík, to všechno se začne vytrácet.”

Závěr

Abyste se vyhnuli probuzení v pět hodin ráno za tmy, Roberts doporučuje signalizovat budík zvukem, který můžete cítit. “Pokud je to bzučák, můžete cítit, jak vám vibruje v ruce, a váš mozek to může zaregistrovat jako budík,” říká. “Pokud je to jen malý zvuk, například pláč dítěte nebo štěkot psa, můžete ho cítit v ruce.”

Ranní cvičení

Pravděpodobně jste to už někdy slyšeli: Cvičení ráno je efektivnější. Ale může vám to skutečně pomoci zhubnout?

“Cvičení ráno často vede k lepšímu úbytku hmotnosti než cvičení večer – a ráno je snazší dodržovat cvičební režim,” říká Joslin. “Studie prokázaly, že je snazší vytvořit si cvičební návyk, když musíte kvůli cvičení vstávat brzy ráno.”�

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *