Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Výzkumníci v podstatě zjistili, že hubnutí vyžaduje “energizující činnost”. Účastníci, kteří cvičili 2 až 4 hodiny denně, byli mnohem úspěšnější v udržení počátečního úbytku hmotnosti než ti, kteří cvičili méně než jednu hodinu denně. Zdá se, že klíčem k úspěchu je najít si čas, kdy se cítíte nabití energií k soustavnému cvičení – a toho se držet.

Ať už je to za úsvitu, v poledne nebo v noci, nalezení rutiny, která podporuje váš životní styl a cíle, vám může pomoci udržet si váhu. Můžete také zvážit poohlédnutí se po kalhotách na aerobik a sluchátkách, protože Bílý dům podporuje cvičení vsedě.

Většinou však nemusíte provádět tuny cvičení, abyste zhubli. Ve skutečnosti výzkumy ukazují, reduslim original že každodenní trochu větší aktivita skutečně vede k lepšímu úbytku hmotnosti.

Pokud máte motivaci a dodržujete dietu, můžete bezpečně zhubnout, i když každý týden chodíte méně než 30 minut, zjistila studie.

Jediné typy cvičení, které podle všeho nepomáhají hubnutí, jsou vysoce intenzivní intervalový trénink a posilování s činkami. Je to proto, že obě tyto aktivity způsobují, že vaše tělo využívá zásoby energie, jako je glykogen (který získáváte ze sacharidů), abyste tyto intervaly zvládli a posílili svaly. Spalování tuků ani hubnutí kvůli tomu nemá žádný přínos. (Přečtěte si: Je zvedání činek ztráta času?)

“Můžete cvičit hodně, můžete jít do posilovny a dělat dlouhé tréninky [které způsobí, že spálíte více kalorií] – a pokud nemusíte zvyšovat intenzitu nebo délku [cvičení], je to v pořádku,” říká doktorka Caroline Cederquistová, gastroenteroložka a ředitelka Centra pro kontrolu hmotnosti na Coloradské univerzitě v Colorado Springs, Colo. “Myslím, že obecná rada, že obecně je lepší cvičit mírně intenzivněji, je pravdivá.”

Pokud se rozhodnete pro nový cvičební plán, nehrňte se do intenzivního cvičení ani do každodenního vycházení z domu, pokud jste zvyklí na svůj současný režim, doporučuje Cederquist.

“I v případě něčeho takového, jako je [intenzivní] cvičení, existuje velká záchranná síť,” říká Cederquist. “Pokud začnete

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *