Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Je časné ráno a vy jste zvládli noční let z práce domů, aniž byste usnuli a promarnili cenné hodiny podřimováním na sedadle. Nyní jste vzhůru a těšíte se, že strávíte nějaký čas mimo svůj pracovní stůl a rodinu doma, a konečně se chystáte do posilovny na rychlé cvičení.

Jste tak nažhavení na pohyb – a na další spánek – že sotva dokončíte sprchu, a místo toho se rozhodnete co nejdříve vypadnout z domu. V posilovně máte čas jen na rychlou otočku, a tak zamíříte do kardio místnosti a začnete pumpovat intervaly na eliptickém trenažéru.

Nechcete ztrácet drahocenný čas, redu slim a tak rychle naskočíte na veslovací trenažér a cestou z posilovny si dáte desítku. Rychle se projdete kolem bazénu, abyste se zchladili, pak si vezmete proteinový koktejl a zamíříte do šatny do sprchy, než poběžíte zpátky do kanceláře.

Než se nadějete, strávíte v posilovně více než hodinu, a když je čas jít domů, stále ještě nejíte. Cvičení je skvělé – klasický pocit “Právě jsem cvičil, takže nepotřebuji jíst!” – ale stále cítíte hlad.

Shrnutí: Nikdy není pozdě začít cvičit – zejména předtím, než ráno vyrazíte z domu. Přesto někteří lidé zjišťují, že se jim po skončení cvičení začne zpomalovat metabolismus, takže je důležité, aby vás cvičení bavilo, nejen kvůli zdravotním benefitům.

Výživa

Výživa je důležitou oblastí, na kterou se zaměřujete, pokud máte plán hubnutí. Je však také důležitou součástí vašeho života, pokud si chcete dlouhodobě udržet zdraví a štíhlost. (To znamená vyhnout se módním dietám a trikům, které ve skutečnosti dlouhodobě nefungují).

Vaše každodenní stravování se může velmi lišit, od drobných změn, které vám pomohou cítit se lépe, až po konkrétní potraviny, které jíte jako součást jídla. Nejlepší způsob, jak zjistit, jak se zdravě stravovat, je experimentovat s různými potravinami a sledovat, co vám vyhovuje. Některé z nejlepších dietních tipů:

Jezte více ovoce a zeleniny. Ovoce a zelenina jsou dobrými zdroji

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *